کد خبر: 38786
A

«افشین پیروانی» مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، با بیان اینکه در جلسه کمیته انضباطی از حق باشگاه پرسپولیس دفاع کردیم، گفت: تا زمانی که رای این کمیته درباره حواشی دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی اعلام نشود، اظهارنظری نمی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، پیروانی عصر دوشنبه در پایان جلسه رسیدگی به اتفاقات دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه به همراه «حمیدرضا گرشاسبی» سرپرست باشگاه پرسپولیس از حق باشگاه دفاع کردیم.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: باشگاه پرسپولیس تمام اتفاقاتی که در جریان دیدار با تراکتورسازی را رخ داد محکوم می‌کند و امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا محیط ورزشگاه‌ها دیگر شاهد این اتفاقات نباشد.
وی افزود: تمام کسانی که مسئولیت فرهنگی دارند باید در این زمینه کار کنند تا شاهد کمترین اتفاقات حاشیه‌ای در ورزشگاه‌ها باشیم.
پیروانی با بیان اینکه پرسپولیس با قدرت در صدر جدول قرار دارد، خاطرنشان کرد: شرایط خیلی خوبی داریم و از لحاظ نتیجه‌گیری خیلی خوب عمل کردیم اما امیدواریم مسائل داخل استادیوم را یکسری به بیرون ربط ندهند.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه کُری خوانی بین هواداران تیم های در داخل ورزشگاه ها طبیعی است، اظهار داشت: این موضوع دلیل نمی‌شود برخی از افراد که اصلا ربطی به قضایا ندارند در صداوسیما به خودشان اجازه دهند اظهارنظر کنند؛ در واقع ما این اجازه را به آنهایی که دنبال موج‌سواری هستند، نخواهیم داد.
وی در پاسخ به این سوال که چرا باشگاه پرسپولیس از طریق لیدرهای خود بدنبال جلوگیری از حواشی در سکوها نیست، گفت: لیدرها به تنهایی نمی‌توانند کاری انجام دهند. همه باید دست به دست هم دهیم تا محیط ورزشگاه‌ها پاک شود. اگر شعار می‌دهیم خانواده‌ها باید به ورزشگاه بیایند باید قبل از آن شرایط را فراهم کنیم.
پیروانی درباره قانع شدن اعضای کمیته انضباطی از دفاعیات باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ما اتفاقاتی که در ورزشگاه افتاد را محکوم و خیلی منطقی و محکم از حق باشگاه نیز دفاع کردیم؛ ما به احترام هواداران در چند روز اخیر سکوت کردیم و حرفی نزدیم.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر