کد خبر: 40185
A

متن فیسبوکی کارلوس کی‌روش می توانست ناجی او باشد اگر همان شب به جای آن پیامک احساسی و توهین آمیز ارسال می شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ کارلوس کی روش بدترین رفتار را در شب مناظره علی کریمی و مخحمدرضا ساکت داشت. او که قراردادش به سوژه علی کریمی برای حملات به فدراسیون فوتبال بدل شده بود، از کوره در رفت. او ابتدا می خواست روی آنتن برنامه برود و پاسخ بدهد. او که آرین قاسمی و مشاوران و کادر پرتغالی اش را بیدار نگه داشته بود تا برنامه را به صورت زنده ببیند. از عصر همان روز فکر می کرد وارد یک جدال خواهد شد و مثل همیشه پیروزش می شود . برای همین عکس مشت زنی در فیسبوکش گذاشته بود.

این بار اما همه چیز آنی نشد که می خواست. او استراتژی درستی نداشت و بازنده شد. ابتدا با فردوسی پور تماس گرفته بود تا روی خط زنده برود اما مشاوره هایی که گرفت باعث شد پشیمان شود. همان مشاوران به او توصیه کردند متنی که عادل خواند را بنویسد. از شانس بد او «اتهامات بزدلانه» را عادل«بزدلانه» خالی ترجمه کرد تا علی کریمی در مقام یک سردار پیروز قرار بگیرد. سرمربی بزرگترین اشتباهش را انجام داد و بازنده شد. محبوبیتش به شدت فروکش کرد.

حالا او بعد از سه روز پستی در فیسبوکش منتشر کرده که دیگر روی کلامش به علی کریمی نیست. او تصریح کرده یکسری اتهام دروغ زده شده و حالا توضیح داده است که این اتهامات بزدلانه را گروهی در دهان علی کریمی گذاشتند و او روی صحبتش همان شب به علی کریمی نبوده است!

رفتاری که اقلا سه روز دیرتر انجامش داده است./خبرآنلاین

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر