کد خبر: 40872
A

ملی پوش سابق: زمان ما، این همه امکانات وجود نداشت وگرنه 10 برابر بیشتر از آن چه که دیدید، می توانستیم لژیونر بدهیم. ستاره های زمان ما واقعا ستاره بودند و آدم کیف می کرد آنها را از نزدیک می دید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ علی اکبر استاداسدی یکی از جذاب ترین چهره های فوتبال ماست. باورکردن این موضوع کمی سخت است اما استاداسدی بدون اینکه در پرسپولیس یا استقلال بازی کند، 51 بار پیراهن تیم ملی ایران را به فاصله 3 سال به تن کرد تا جزو مهم ترین چهره های فوتبال این مملکت باشد. از او در مورد وضعیت تیم ملی و فوتبال کشورمان پرسیدیم که گفت: «خدا را شکر، استعدادهای زیادی به فوتبال معرفی شده و فکر می کنم کارلوس کی روش هم می تواند بهترین بهره را از این بازیکنان ببرد. فوتبال ما پیشرفت زیادی نداشته و تیم ها درجا زده اند اما بازیکنان خوبی را به تیم ملی و حتی به عنوان لژیونر معرفی کردیم. آنها می توانند آینده فوتبال این کشور باشند.» 

استاد اسدی اضافه کرد: «زمان ما، این همه امکانات وجود نداشت وگرنه 10 برابر بیشتر از آن چه که دیدید، می توانستیم لژیونر بدهیم. ستاره های زمان ما واقعا ستاره بودند و آدم کیف می کرد آنها را از نزدیک می دید ولی ستاره های امروز، آش دهان سوزی نیستند و خیلی زود محو می شوند!» او در مورد دربی هم گفت: «بازی خوبی که نبود اما نشستیم تا ته بازی را دیدیم! مبارک استقلالی ها باشد.»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر