کد خبر: 44641
A

در پی لغو یک‌طرفه‌ی دیدار آماده‌سازی بین تیم‌های یونان و ایران از سوی فدراسیون فوتبال یونان، فدراسیون فوتبال ایران بیانیه‌ی دیگری صادر کرد.

به گزارش دیده بان ایران به دنبال بیانیه فدراسیون فوتبال یونان، فدراسیون فوتبال ایران ضمن تکرار آنچه پیش از این اعلام کرده بود، تاکید می‌کند تمامی مستنداتی که چنین موقعیتی را پشتیبانی می‌کند، بخشی از گزارشی است که از سوی فیفا مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

لازم به یادآوری است، در پی لغو یک‌طرفه دیدار آماده‌سازی بین تیم‌های یونان و ایران از سوی فدراسیون فوتبال یونان، فدراسیون فوتبال ایران پیش‌تر اعلام کرده بود: لغو این دیدار که برای دوازدهم خرداد و در روز فیفا برنامه‌ریزی شده بود، آسیبی جدی به برنامه تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نهایی اردوی آماده‌سازی جهت حضور در جام جهانی 2018 وارد کرد. فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تاسف عمیق خود را از فقدان احترام، اخلاق و مسوولیت‌پذیری فدراسیون فوتبال یونان در تمامی فرایند هفته‌های اخیر اعلام می‌کند.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال ایران، برخلاف ادعاهای اعلام‌شده، تیم ملی فوتبال ایران همواره آماده بازی در یونان بود، کمااین‌که مستندات رد و بدل شده میان دو فدراسیون نیز حکایت از این موضوع دارد.

فدراسیون فوتبال ایران با گزارش موضوع به فیفا پیش خواهد رفت و تمامی اقدامات قانونی برای جبران خسارت‌های ایجادشده در زمینه ورزشی و مالی را انجام خواهد داد. بنابراین تا زمان اقدام فیفا نسبت به این گزارش، فدراسیون فوتبال ایران اعلام می‌کند که روابطش را با فدراسیون فوتبال یونان به حالت تعلیق درمی‌آورد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر