کد خبر: 45927
A

زننده تنها گل تیم ملی مقابل پرتغال در نشست خبری پس از این دیدار شرکت کرد.

دیده بان ایران: کریم انصاری فرد که یک ضربه پنالتی مقابل پرتغال را به گل تبدیل کرد و برای چند دقیقه رویای صعود را دوباره به مردم برگرداند در نشست خبری پس از این دیدار گفت: امروز می توانست روز تاریخی ورزش کشورمان باشد واقعا حیف شد. ما سال ها حسرت این روز را می خوریم و امیدوارم از این روزها درس بگیریم. من واقعا عضوی از این تیم هستم و افتخار می کنم که کنار این بچه ها بازی می کنم و کنار این کادر فنی کار می کنم که همه تلاششان را کردند و همه زحمتشان را کشیدند و شما ثمره اش را در زمین دیدید. واقعا ما پابه پای بهترین تیم های دنیا ایستادیم و جنگیدیم و در روزی که حقمان بود ببریم و صعود کنیم نشد ولی فکر می کنم همه دیدند این موضوع را و امیدوارم مسوولانمان از همین الان به فکر این تیم باشند و بتوانند این تیم را کنار هم حفظ کنند تا جام ملت ها دل مردم را شاد کنیم که امروز واقعا شرمنده شان شدیم که در این شرایط سخت مردم منتظر پیروزی و صعود بودند ولی این اتفاق نیفتاد.

کاپیتان تیم ملی همچنین در پاسخ به این سوال که گفته بودید هم گل می زنی و هم صعود می کنی اما گل شما هم باعث نشد تیم صعود کند گفت: خدا را شکر توانستم زحمات بچه ها را در آن لحظه به ثمر برسانم و خدا را شکر خوشحالم بابت این موضوع که گل زدم ولی خیلی قشنگتر می شد که ما می توانستیم صعود کنیم. باز هم می گویم شرمنده مردم شدیم.

انصاری فرد در ادامه درباره ادامه وضعیت تیم ملی و مسابقات بعدی که پیش روی این تیم است گفت: ما همیشه سرمان را پایین انداختیم و تلاش کردیم و خواستیم که در زمین حرفمان را بزنیم. زجر کشیدیم برای اینکه نشان دهیم چقدر می توانیم کنار هم مثل یک تیم قوی باشیم. فکر کنم خیلی مهم است که این تیم را بتوانیم حفظ کنیم برای اینکه جام ملت ها را در پیش داریم و یکی از شانس های قهرمانی هستیم و می توانیم خیلی در این مسابقات بدرخشیم و امیدوارم برای دوره های بعدی جام جهانی هم آن اتفاقاتی که باید بیفتد بیفتد و تیم ملی از گروهش صعود کند.

مهاجم تیم ملی در پایان اشاره ای هم به موقعیتی داشت که مهدی طارمی خراب کرد و گفت: در آخر من می خواستم نکته ای را بگویم. می دانم ممکن است مردم الان یک مقدار از مهدی طارمی دلخور باشند ولی من خودم به شخصه می گویم افتخار این را دارم کنار مهدی طارمی و بقیه بچه ها بازی می کنم. یادمان نرود که مهدی طارمی همان کسی است که گل صعود ما به جام جهانی را زد. ما اگر الان اینجا هستیم به خاطر آن گل طارمی است و من خودم به شخصه به مهدی طارمی خسته نباشید می گویم. یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ ما است و خواهد شد و امیدوارم که در زندگی ورزشی موفق باشد. ما از جوان های امثال طارمی در تیم ملی حمایت کنیم چون اگر دقت کرده باشید تا آخرین لحظه جنگید و می خواست که تاریخ ساز باشد ولی متاسفانه نشد. امیدوارم که سربلند باشد و ما هم مثل همیشه در کنارش هستیم. اگر مهدی طارمی آن توپ را از دست داد این شانس را همه ما با هم از دست دادیم فقط مهدی مقصر نبود. اگر باختیم همه با هم باختیم و اگر بردیم همه با هم بردیم. 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر