کد خبر: 45983
A

سرمربیان دو تیم ایران و پرتغال پس از پایان بازی همدیگر را در آغوش کشیدند و به هم تبریک گفتند.

به گزارش دیده بان ایران به نقل از ورزش 3، سوت پایان بازی ایران و پرتغال توسط داور پاراگوئه ای زده شد، حذف تیم ملی شجاع و قابل احترام ایران را اعلام کرد.
پس از سوت پایان بازی، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران و فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال به سمت یکدیگر رفتند و در حالی که چهره شان به هیچ‌وجه حرکت بعدی را لو نمی‌داد به یک‌باره همدیگر را در آغوش گرفتند. 

روزنامه پرتغالی با انتشار عکس این صحنه با تیتر "ری اکش قبل از بغل کردن آخر بازی" نوشت: دو سرمربی با تبریک گفتن به یکدیگر بعد از یک موعظه و پند دوجانبه همدیگر را در آغوش گرفتند. فرناندو سانتوس قبل از بغل کردن سرمربی ایران خطاب به کی روش گفت: کتت را در آوردی؟ دوباره تنت کن، چرا به من احترام نمی‌ذاری (بابا)! 

کارلوس کی‌روش در صحنه‌ای که به نظر می‌رسید از زمین اخراج شده، کتش را در آورد و به سمت رختکن پرت کرد تا بدون کت، دقایق پایانی بازی را مشاهده کند که البته کی‌روش در نشست مطبوعاتی پس از بازی و با حالت کنایه‌آمیزی گرمای هوا را دلیل در آوردن کت از تنش دانست تا از پاسخ واضح به این حرکتش فرار کند، همچنین سرمربی پرتغال نیز بسیار احترام‌آمیز درباره کی‌روش در کنفرانس صحبت کرد تا رابطه خوب این دو سرمربی مشخص شود.

حال بازیکنان ایران و کی‌روش به خانه بر می گردند و پرتغال به مصاف اروگوئه در مرحله بعد می رود، دیداری که کی روش این بار طرفدار پرتغال، رونالدو و تیم کشورش است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر