کد خبر: 46000
A

دافع جوان تیم ملی معتقد است ایران یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی در آسیا است.

به گزارش دیده بان ایران؛ مجید حسینی یکی از جوان ترین بازیکن های تیم ملی در جام جهانی بود. او که فصل موفقی را با استقلال سپری کرده بود؛ به تیم ملی دعوت و پس از مصدومیت چشمی، به بازیکن فیکس تبدیل شد. حسینی با دو بازی ملی به جام جهانی رفت و عملکر خوبی از خودش به نمایش گذاشت. او مصاحبه ای با خبرنگار خبرآنلاین داشت که در ادامه می خوانید:

*اولین تجربه حضور در جام جهانی چگونه بود؟
من خیلی انگیزه داشتم برای اینکه بتوانم در این جام بازی کنم در این چند ماهه اخیر خیلی تلاش کرده بودم و خیلی خوشحالم که بخشی از این تیم بودم و تمام تمرکزم را گذاشتم که بتوانم به کار تیم ملی کشورم بیایم. بازی کردن در این تیم برایم مسوولیت سختی بود. واقعیت این است که بازی اول وقتی فرصت بازی پیدا کردم واقعا استرس داشتم ولی سعی کردم به خودم مسلط باشم و بتوانم کارم را درست انجام بدهم. 20دقیقه اول ترس داشتم واقعا بازی کردن جلوی بهترین تیم های دنیا سخت است. از یک طرف هم خیلی انگیزه داشتم و واقعا سخت بود جای بازیکن بزرگی مثل روزبه چشمی آمدن. امیدوارم روزبه هرچه زودتر خوب بشود. ما هم‌تیمی هستیم و من خیلی به او علاقه دارم و بسیار افتخار می کنم که کنارش بازی کردم. خیلی خوشحالم که امروز مردم از ما راضی هستند ولی ما شرمنده آنها هستیم که نتوانستیم این مسیر را با صعود تکمیل کنیم. لیاقت این تیم خیلی بالا بود و من به عنوان یکی از کوچکترین اعضای این تیم افتخار می کنم که در جمع بچه های این تیم بودم.

*دو اتفاق امسال در پیش داریم. یکی استقلال در لیگ قهرمانان و یکی تیم ملی در جام ملت های آسیا. هواداران فوتبال دوست دارند دو قهرمانی با تو تجربه کنند.
تیم ملی که یکی از شانس های اصلی قهرمانی است و استقلال هم امیدوارم با تمدید کردن با بازیکنان اصلی تا فینال برسد.
*می مانی یا رفتنی هستی؟
باید ببینیم چه چیزی پیش خواهد آمد.
*حتما پیشنهادهای خوب خارجی هم دریافت می کنی؟
به هر حال هرچیز خدا بخواهد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر