کد خبر: 4909
A

کارلوس کی‌روش در ادامه اظهارات اخیر خود بیانیه‌ای در فیس بوک منتشر کرد.

به‌ گزارش ‌پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران ، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در ادامه اظهارات اخیر خود در صفحه شخصی خود در فیس بوک اظهاراتی را بیان‌ کرد که به این شرح است: بدون رهبری و مدیریت خوب حمایت خوبی نیز نخواهیم داشت، یعنی نمی توانیم مردم را سرزنش کنیم اگر مدیریت و روند هدایتی این تیم مشکل داشته باشد. مثال‌هایی مثل کمبود شهامت برای تصمیم گیری، کمبود ثبات، کمبود مقاومت و آینده نگری، انگیزه و مصمم بودن از جمله مثال‌هایی است که می‌توانم بیان کنم. اگر  بازیکنانم دیدگاه من را ارائه نکنند به این خاطر است که آنها به نحوه مدیریت من اعتماد ندارند. اگر آنها به من وفادار نباشند به این خاطر است که من به آنها دلایل کافی برای اعتماد کردن باقی نگذاشته‌ام تا وفادار باشند. اگر آنها  مسئولیت پذیر و خوشحال برای کار با تیم نباشند، این به این خاطر است که نتوانستم به آنها ابزار و دلایل و رضایت بخشی و انگیزه و  حس مسئولیت پذیری بدهم و آنها را ایجاد کنم و وقتی ما موفق نباشیم نیاز است تا مسئولیت خودمان را با فروتنی و کامل بپذیریم.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما باید یک بار و برای همیشه بفهمیم مدیریت و رهبری درست و سالم هواخواه خود را پیدا خواهد کرد و این قانون بر عکس نخواهد بود. باید بفهمیم که مدیران خوب باید شهامت نشان دهند تا تصمیم گیری کنند و با حقیقت روبرو شوند و نه این که پشت آن قایم شوند. مدیران خوب استاد دروغگویی و فریب کاری نمی‌شوند. مدیران خوب شجاعت نشان می‌دهند. حتی وقتی نیاز است تا این دشمنان را از سر راه مان حذف کنیم. مدیران خوب سخت کار می‌کنند و تلاش می‌کنند تا تمام ایرادات کوچک و همان سوراخ‌های کوچکی که کشتی ما را غرق می‌کنند را بر طرف کنند.

من در کشور مادری خودم در آفریقا یاد گرفته‌ام که هیچکس با مار در رختخواب نمی خوابد. آنچه جالب توجه است این است که افرادی وجود دارند که با این شرایط در کنار ما هستند.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: ما انتظار بیشتر و بهتری داریم. آن هم وقتی که پادشاه اسب خود را گم کرده است. در زندگی برای لحظاتی این عاقلانه است که حتی با دشمن خود نیز صلح کنی  ولی در حال‌ حاضر هدف، صعود تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به جام جهانی است و وقت ترس و ضعف و اتلاف وقت و افراد بی ارزش در کنار شما نیست. الان وقتی است که همه با هم متحد باشند و کسانی که با ما نباشند، دشمن ما هستند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر