کد خبر: 5014
A
آن‌قدر که برخی آقایان دنبال ایجاد حاشیه هستند، خود مهماندوست به این موضوعات فکر نمی‌کند

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: خدابخشی را هم مانند دیگر بچه‌ها به اردو دعوت کردیم ولی او نیامد و دلیل آن را نیز نمی‌دانم.

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران ،مقانلو عنوان کر:تیم را برای حضور در جام جهانی که به میزبانی آذربایجان برگزار می‌شود، آماده می‌کنیم. به عنوان سرمربی وظیفه دارم تمام بازیکنانی که می‌توانند به تیم کمک کنند را به اردو دعوت کنم و همین کار را نیز انجام دادم اما نمی‌دانم خدابخشی چرا نیامد.

وی ادامه داد: در مورد کادر فنی نیز باید به این نکته اشاره کنم که از مهدی بی‌باک هم به شخصه دعوت کردم تا با تیم فعالیت کند ولی او گفت از نظر شرایط روحی آماده نیست. به نظرم هجمه‌های بسیار زیادی که بعد از المپیک به تیم وارد د واقعا منصفانه نبود و همین موضوع شرایط را این قدر سخت کرده است. اختلاف نظر در کادر فنی طبیعی است ولی به هیچ وجه موضوع دلخوری یا دعوا بین من و بی‌باک صحیح نیست.

سرمربی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: آقایانی که به دنبال موضوعات خاصی بودند در المپیک به هدف‌شان رسیدند و با از بین رفتن انسجام تیم باعث شدند تا نتوانیم در ریو نتیجه بگیریم. به هر صورت همین حواشی پنهان بود که اجازه رسیدن به موفقیت را از تیم ایران گرفت و باید از این پس حواس‌مان به این مسائل باشد.

وی در مورد قرار زمان و مبلغ قرارداد اخیرش با فدراسیون تکواندو نیز گفت: هنوز صحبتی در مورد اینکه تا چه زمانی سرمربی هستم و مسائل این‌چنینی نداشته‌ام. از لحاظ مبلغ و میزان دستمزد هم که هیچ وقت تا کنون حرفی نزده‌ام. هنوز پاداش رقابت‌های جهانی 2015 را نگرفته‌ایم. رقابت‌های جام جهانی و گرند پری‌ها هم که  با وجود تاثیرگذاری پاداش ندارد.

او در مورد رویارویی احتمالی تیم ایران با آذربایجان و به طور کلی وضعیت تیم رضا مهماندوست نیز تصریح کرد: همیشه گفته‌ام که موفقیت هر ایرانی افتخاری برای ما است. فکر نمی‌کنم آن‌قدر که برخی آقایان دنبال ایجاد حاشیه باشند خود مهماندوست اصلا به این موضوعات فکر کند. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

منبع:تسنیم

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

ارسال نظر