کد خبر: 5034
A
احتمال انصراف راه‌آهن از جام حذفی قوت گرفت

سرمربی تیم راه آهن یزدان ضمن انتقاد از اتفاقات بازی تیمش مقابل فولاد یزد، از احتمال انصراف راه آهن از جام حذفی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران ، تیم فولاد یزد و راه آهن یزدان در چارچوب هفته دوازدهم لیگ آزادگان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه مساوی دو دو به اتمام رسید. این بازی که در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار شد، از همان ابتدا به دور از حاشیه نبود و با تاخیر نیروی انتظامی با 20 دقیقه تاخیر شروع شد. در پایان این بازی هم درگیری‌ای بین تماشاگران فولاد و داور بوجود آمد که با دخالت نیروی انتظامی به پایان رسید. البته در خلال این درگیری استقاده یکی از افراد نیروی انتظامی از گاز فلفل، باعث شدت گرفتن درگیری شده بود.

مهدی پاشازاده درباره شرایط فنی تیمش در بازی مقابل فولاد یزد اظهار کرد: ما دو بر صفر عقب افتادیم و توانستیم بازی را برگردانیم. این نشان دهنده شخصیت تیم ما است. البته ما باید این بازی را پیروز می‌شدیم.

او ادامه داد: ما در چند پست دچار ناهماهنگی بودیم که در نیمه دوم با چند تغییر آنها را رفع کردیم. ما توانستیم با تغییراتی که ایجاد کردیم مالکیت توپ را در اختیار بگیریم و موقعیت ایجاد کنیم.

پاشازاده درباره تاخیری که بدلیل دیر رسیدن نیروی انتظامی در بازی ایجاد شد، گفت: باید یک قانونی وجود داشته باشد. من این مشکل را پارسال هم داشتم. جایی که امنیت نباشد نباید به هر طریقی بازی برگزار شود. دیروز پس از پایان بازی که چند نفر با داور و کمک داور درگیر شدند، نیروی انتظامی گاز اشک آور زد و باعث شد مدیرعامل ما که بیماری تنفسی هم دارد با مشکل مواجه شود. بازی این طور شروع شد که ناظر بازی گفت که از فدراسیون دستور داده اند تا بازی حتما باید برگزار شود. این که دلیل نشد. من هم می‌توانم هفته بعد به نیروی انتظامی بگویم که نیم ساعت دیر بیاید و بازی را با نیم ساعت تاخیر شروع کنیم.

سرمربی تیم راه آهن یزدان افزود: تیم ما مشکلات زیادی دارد و بازیکنان متمرکز نیستند. با این اوصاف آنها گرم کرده اند و خود را برای بازی آماده کرده اند ولی بخاطر این تاخیر تمرکز آنها هم به هم خورد. پس کیفیت بازی کجا می‌رود؟ ما از این جهت لطمه خوردیم و در نیمه نخست بازی دو گل دریافت کردیم. با این حال در نیمه دوم که ما تمرکزمان را بدست آوردیم، بازی را به تساوی کشیدیم. البته بازی از لحاظ فنی از طرف هردو تیم خوب بود.

وی با بیان اینکه در مورد صحنه پنالتی که بنفع تیمش گرفته شد، نمی‌توان بطور قطع اظهار نظر کرد و باید فیلم بازی را کارشناسان داوری بررسی کنند، خاطرنشان کرد: هفته گذشته هم ما مقابل سپیدرود یک گل به ثمر رساندیم که کمک داور خیلی میلی‌متری آن را آفساید گرفت و فقط در مورد این صحنه از طریق فیلم بازی می‌شد نظر داد. درباره صحنه پنالتی هم نمی‌توانم بطور قطع بگویم درست بوده است.

مهدی پاشازاده اضافه کرد: ما هم یک گل در این بازی زدیم که مردود اعلام شد. ولی ما خیلی معترض نیستیم چون تاثیری ندارد و اینها اشتباهاتی است که اتفاق می‌افتد. اگر خوش شانس باشی این اشتباهات به نفعت می‌شود و اگر بدشانس باشی به ضرر تیمت.

سرمربی تیم راه آهن یزدان ضمن تشکر از تماشاگران یزدی بخاطر مهمان نوازی و هم به خاطر اینکه راه آهن را هم تشویق کرده اند، درباره اتفاقات پس از بازی گفت: در جریان داخل شدن تماشاگران برای ما مشکلی پیش نیامد و فقط بطور غیر عمد مدیرعامل‌مان دچار مشکل شد. کلا چند تماشاگرنما در استادیوم بودند که باعث این حواشی شده بودند.

بازیکن سابق استقلال تهران در ادامه با تاکید بر اینکه مشکلات زیاد تیم، تمرکز بازیکنانش را به هم ریخته است، اظهار کرد: مشکلات ما فقط مالی نیست، چون خیلی تیم‌ها این مشکل را دارند. بقیه تیم‌ها چند درصد پول گرفتند یا حداقل مشکل رفت و آمد و سفر ندارند، ولی تیم ما هیچ پولی نگرفته و در خرج سفرش هم مانده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بدلیل مشخص نبودن مالک باشگاه، در بلاتکلیفی قرار گرفته‌اند گفت: مشکل اصلی ما هم همین است. بازیکنان نمی‌دانند با چه کسی طرف هستند و من هم نمی‌دانم چطور باید بازیکنانمان را متمرکز کنم. بدلیل عدم تمرکز و آرامش، بازیکنان ما به شکل های عجیبی مصدوم می‌شوند. همچنین دیشب، بازیکن ما در راه کرج با یک عابر تصادف کرد. اینها همه از عدم تمرکز ناشی می‌شود. امیدوارم که مشکلات بازیکنانمان هم حل شود.

مهدی پاشازاده در پایان از احتمال انصراف تیمش از جام حذفی خبر داد و اظهار کرد: بدلیل عدم توانایی در تامین هزینه های سفر و بازیکنان به احتمال 90 درصد از این مسابقات انصراف می‌دهیم. مدیرعامل ما همین که بتواند هزینه‌های لیگ یک را فراهم کند، کلاهش را می‌اندازد بالا. من امیدوارم مشکلات بچه های ما حل شود.

منبع : ایسنا

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر