کد خبر: 5086
A

هافبک ناراضی تیم فوتبال پرسپولیس در یک صورت بدون مشکل می‌تواند از این تیم جدا شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، نیمکت نشینی احمد نوراللهی در پرسپولیس دلخوری این بازیکن را به همراه داشته است و چه بسا اگر او این شرایط را در تیمش پیدا نمی‌کرد، الان ملی‌پوش بود.

هافبک شماره هشت سرخپوشان مدت زیادی است که از شرایط خود در این تیم راضی نیست و حتی عملکرد خوب او در دیدار پرسپولیس و سپاهان هم باعث نشد که شانسی برای حضور در ترکیب اصلی پیدا کند. با توجه به اینکه پرسپولیس فقط با یک هافبک دفاعی بازی می‌کند و نوع بازی کمال کامیابی‌نیا نسبت به نوراللهی دفاعی‌تر است، برانکو شماره 11 سرخپوشان را برای سیستم مدنظرش، ترجیح می‌دهد.

با شرایط موجود در پرسپولیس نوراللهی فقط در صورت مصدومیت و یا محرومیت کامیابی‌نیا می‌تواند شانس حضور در ترکیب اصلی تیمش را پیدا کند و همین مسئله باعث شده است که تصمیم بگیرد در نیم‌فصل تغییر تیم دهد. از تیم تراکتورسازی به‌عنوان تیم آینده نوراللهی یاد می‌شود، اما این در حالی است که باشگاه تبریزی فعلاً پیشنهاد رسمی به این بازیکن ارائه نداده و همه چیز در حد پیغام بوده است.

نکته قابل توجه اینکه نوراللهی فقط در صورتی که از تراکتورسازی پیشنهاد داشته باشد پرسپولیس را ترک می‌کند. دلیل این مسئله این است که نوراللهی هنوز خدمت دوران سربازی را طی نکرده و در حال حاضر دانشجوست. اگر این بازیکن تصمیم به انصراف از ادامه تحصیل بگیرد آن وقت او به صورت قانونی دیگر نمی‌تواند در پرسپولیس بازی کند و حتماً باید به تیم نظامی بپیوندد.

پرسپولیسی‌ها برای حفظ نوراللهی باید شرایط را برای او تغییر دهند در غیر این‌صورت احتمال اینکه نوراللهی از ادامه تحصیل انصراف دهد، خیلی زیاد است و باشگاه تراکتورسازی نیز می‌تواند بدون دردسر هافبک دفاعی پرسپولیس را جانشین سینا عشوری کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر