کد خبر: 51652
A

رفته بود زبان یاد گرفته بود تا در اروپا بازی کند. این قدر اعتماد به نفسش بالا رفته بود که وقتی در برنامه 2018 عادل فردوسی پور لغتی انگلیسی را می گفت، او پیامک بزند و بگوید موضوعش این است. فکر می کرد این قدر در جام جهانی خوش درخشیده که حتما مشتری پیدا می کند ولی دو ماه بعد از جام جهانی او یک بازیکن بیکار است. بیکار است چون تیم ندارد. دفاعی که ارزشمندترین یار ایران در جام جهانی بوده را نه در لیگ بلژیک خواستند نه تیم های عربی و نه حتی با تیم های ایرانی به توافق رسید. کی روش که معمولا بازیکنان مورد نظرش را خودش فارغ از اینکه تیم دارند یا نه دعوت می کند اما این بار رامین را حتی به اردو هم دعوت نکرده است. او از دست رامین احتمالا شاکی است که در این مدت تقریبا غیر از خوش گذارنی با آرش لباف خواننده در دبی و سرگرمی هایی از این دست به دنبال پیدا کردن یک تیم برای اینکه فوتبال بازی کند نبوده و با ندانم کاری اش خود را به دور از شرایط تمرین حرفه ای قرار داده است. حالا رامین از فهرست تیم ملی جا مانده و تجربه نشان داده بازیکنانی که اینگونه از قطار کی روش پیداه می شوند خیلی سخت برمی گردند!

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ رامین رضاییان رفته بود زبان یاد گرفته بود تا در اروپا بازی کند. این قدر اعتماد به نفسش بالا رفته بود که وقتی در برنامه 2018 عادل فردوسی پور لغتی انگلیسی را می گفت، او پیامک بزند و بگوید موضوعش این است. فکر می کرد این قدر در جام جهانی خوش درخشیده که حتما مشتری پیدا می کند ولی دو ماه بعد از جام جهانی او یک بازیکن بیکار است. بیکار است چون تیم ندارد. دفاعی که ارزشمندترین یار ایران در جام جهانی بوده را نه در لیگ بلژیک خواستند نه تیم های عربی و نه حتی با تیم های ایرانی به توافق رسید. کی روش که معمولا بازیکنان مورد نظرش را خودش فارغ از اینکه تیم دارند یا نه دعوت می کند اما این بار رامین را حتی به اردو هم دعوت نکرده است.

او از دست رامین احتمالا شاکی است که در این مدت تقریبا غیر از خوش گذارنی با آرش لباف خواننده در دبی و سرگرمی هایی از این دست به دنبال پیدا کردن یک تیم برای اینکه فوتبال بازی کند نبوده و با ندانم کاری اش خود را به دور از شرایط تمرین حرفه ای قرار داده است. حالا رامین از فهرست تیم ملی جا مانده و تجربه نشان داده بازیکنانی که اینگونه از قطار کی روش پیداه می شوند خیلی سخت برمی گردند!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر