کد خبر: 5203
A

سرمربی تیم فوتبال نساجی امیدوار است تیمش بتواند در جام حذفی به میدان رفته و از اعتبار فوتبال استان مازندران دفاع کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، شب گذشته جلسه ای مهم در دفتر شخصی مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی برگزار شد تا تکلیف این باشگاه مشخص شود. در این جلسه مهدی پرهام با شخصی که خواهان خرید امتیاز باشگاه نساجی بود در حضور محمود فکری سرمربی و عبدالحمید رمضانی قائم مقام این باشگاه جلسه ای را برگزار کرد که گویا طرفین نیز در این نشست به توافق‌های اولیه رسیدند. بعد از آن بود که محمود فکری عازم قائمشهر شد تا بار دیگر هدایت تمرینات تیم نساجی را در دست گرفته و این تیم را آماده حضور در مسابقات کند.

محمود فکری اظهار کرد: بعد از بازی با تیم خونه به خونه تیم ما تمرین دیگری نداشت و علاوه بر این فضای تیم سرشار از تنش و تشنج بود. خوشبختانه دیشب آقای پرهام با دید مثبت در جلسه با خریدار جدید نساجی حضور پیدا کرد و ما بسیار امیدوار هستیم که مشکلات مالی این باشگاه حل و فصل شود. 

وی در خصوص آغاز دوباره تمرینات نساجی هم گفت: در حال حاضر در مسیر تهران به قائمشهر هستم و در صدد هستیم تا دور جدید تمرینات را بعد از صحبت با بازیکنان آغاز نماییم. ما روز پنجشنبه در جام حذفی میزبان تیم نفت تهران هستیم و اگر شرایطش را داشته باشیم در این بازی حضور پیدا می‌کنیم.

سرمربی تیم نساجی، افزود: البته من باید با بازیکنانم صحبت کنم و ببینم روحیه‌شان چطور است. تیم ما حدودا  ۱۰ روز است که تمرین ندارد.  ضمن این که حریف ما نیز یکی از بهترین تیم های لیگ برتری است که در حال حاضر در رتبه سوم جدول رده بندی قرار گرفته. اما از طرفی دیگر هواداران ما نیز دوست دارند که تیم در این بازی جام حذفی حضور پیدا کند.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر