کد خبر: 52119
A

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور، حجت‌الاسلام مجید انصاری، مدیران صداوسیما و مجریان صدا و سیما، ورزشکاران، پیشکسوتان ورزش و روسای فدراسیون‌های ورزشی، قائم‌مقام معاون سیما، مدیر شبکه یک و دو و برخی از نمایندگان مجلس از حاضرین در مراسم ختم مرحوم شفیع بودند.

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ در مراسم بزرگداشت زنده‌یاد بهرام شفیع که با حضور چهره‌های سرشناس دولت، رادیو و تلویزیون و ورزش برگزار شد، دوستان و همکاران این مجری پیشکسوت از سجایای اخلاقی و توانایی‌های دوران کاری او سخن گفتند.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور، حجت‌الاسلام مجید انصاری، مدیران صداوسیما و مجریان صدا و سیما، ورزشکاران، پیشکسوتان ورزش و روسای فدراسیون‌های ورزشی، قائم‌مقام معاون سیما، مدیر شبکه یک و دو و برخی از نمایندگان مجلس از حاضرین در مراسم ختم مرحوم شفیع بودند.

بهرام شفیع، 62 ساله، که از اوایل دهه 60 در شبکه یک سیما به عنوان گزارشگر مشغول به کار شد، در دهه گذشته نیز رییس فدراسیون هاکی ایران بود و موفقیت‌هایی را در این رشته ورزشی کسب کرد. شفیع که گزارش‌های بیادماندنی و مهمی از وی به یاد مانده است، تا همین هفته گذشته اجرای برنامه «ورزش و مردم» را پیش می‌برد و دو هفته‌ای بود که این برنامه را به صبح جمعه منتقل کرده بود.

وی بعد ازظهر سه‌شنبه به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بهمن تهران به لقاء الله پیوست. پیکر بهرام شفیع روز گذشته در باغ فیض به خاک سپرده شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر