کد خبر: 5268
A

هفته ششم لیگ برتر فوتبال زنان کشور روز جمعه همین هفته با انجام چهار دیدار و دو بازی معوقه پیگیری می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال زنان دیدارهای تیم های شهرداری سیرجان با خیبر خرم آباد و شهرداری بم و استقلال تهران به دلیل حضور بیش از سه بازیکن تیم های استقلال تهران و شهرداری سیرجان در تیم فوتبال دختران جوان معوقه اعلام شد.

تیم فوتبال دختران جوان (زیر 19 سال ) هم اکنون برای شرکت در مرحله مقدماتی رقابت های فوتبال قهرمانی دختران آسیا در ویتنام حضور دارد و این تیم امروز به مصاف نماینده هند می رود.

بر همین اساس دیدار معوقه تیم های شهرداری بم و خیبر خرم آباد از هفته نخست لیگ برتر روز جمعه همزمان با پنج دیدار دیگر برگزار می شود.

هفته ششم – جمعه 14 آبان ماه – ساعت 10 صبح 

*همیاری آذربایجان غربی - استقلال خوزستان

* آینده سازان میهن نجف آباد - راه یاب ملل سنندج

* قشقایی شیراز - ذوب آهن اصفهان

* آرسن تهران - پالایش گاز ایلام

* شهرداری بم – خیبر خرم آباد / معوقه هفته نخست لیگ برتر 

تیم های شهرداری بم و آینده سازان میهن هر یک با 12 امتیاز به ترتیب رده اول و دوم جدول را در اختیار دارند و تیم های شهرداری سیرجان و پالایش گاز ایلام نیز با هفت امتیاز در رده سوم و چهارم جدول ایستاده اند.

تیم های استقلال تهران، همیاری آذربایجان غربی، قشقایی شیراز، ذوب آهن اصفهان و راهیاب ملل سنندج نیز هریک با شش امتیاز رده های پنجم تا نهم این جدول را در اختیار دارند.

در پایین ترین رده جدول نیز به ترتیب تیم های خیبر خرم آباد، آرسن تهران و استقلال خوزستان بدون امتیاز در رده دهم تا دوازدهم قرار دارند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر