کد خبر: 5273
A
لغو اعزام تیم جوانان به مسابقات جهانی بوکس روسیه

نایب رئیس فدراسیون بوکس از اعزام نشدن تیم بوکس جوانان به رقابت‌های جهانی روسیه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، روح الله حسینی درباره عدم اعزام تیم جوانان به مسابقات جهانی روسیه گفت: کادر فنی تیم ملی جوانان در تمرینات پیش از رقابت‌های قهرمانی کشور، تاحدود زیادی نفرات اصلی این تیم را گزینش کرده بود که متاسفانه بیش از 70 درصد این بوکسورها در این مسابقات عملکرد قابل قبولی نداشتند.

وی افزود: برای حضور در رقابت‌هایی در کلاس جهانی شرایط خاصی لازم است و ما از ابتدا قرار بود پس از مسابقات قهرمانی کشور درباره اعزام این تیم به میدان جهانی تصمیم‌گیری کنیم. در جلسه کمیته فنی که پس از قهرمانی کشور برگزار شد به این نتیجه رسیدیم که اعزام شدن این تیم به رقابت‌های قهرمانی جهان به صلاح این تیم و البته فدراسیون نیست.

نایب رئیس فدراسیون بوکس در خصوص آینده تیم جوانان گفت: اردوهای این تیم از روز جمعه همین هفته پیگیری می‌شود و ما برنامه خاصی برای تیم جوانان داریم. این تیم را مانند چند ماه پیش که به اوکراین فرستادیم، به یک تورنمنت سطح بالا اعزام می‌کنیم تا با بوکسورهای کشورهای دیگر مبارزه کنند.

حسینی در پایان تصریح کرد: جوانان آینده بوکس کشور هستند و مطمئن باشند ما روی آنها حساب ویژه‌ای برای سال‌های آینده باز می‌کنیم.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر