کد خبر: 5288
A

- ترکیب تیم وزنه برداری نوجوانان ایران در رقابت های قهرمانی سال 2016 آسیا در ژاپن مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، اسحاق ذعاب و حسین سلطانی (69 کیلوگرم)، تقی آقازاده و احمد احمدنژاد (77 کیلوگرم)، محمد موئدی (85 کیلوگرم)، علیرضا لطفی (94 کیلوگرم)، محمدرضا روشنی و علی داودی (به اضافه 94 کیلوگرم) هشت وزنه برداری اعزامی به رقابت های قهرمانی آسیا هستند.

مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از 18 تا 26 آبان در توکیوِ ژاپن برگزار می شود.

«محمدحسین برخواه» سرمربی تیم نوجوانان در خصوص اینکه آیا تمرینات ملی پوشان پس از مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن، تعطیل می شود یا ادامه پیدا می کند، گفت: اردوی تیم نوجوانان بعد از رقابت های قهرمانی آسیا در ژاپن از سرگرفته می شود.

وی اظهار داشت: پیکارهای وزنه برداری قهرمانی سال 2017 نوجوانان جهان در فروردین ماه سال 1396 برگزار می شود و فاصله زیادی تا این مسابقات نداریم دو هفته بعد از بازگشت از ژاپن، در روز 10 آذر ماه اردوی تیم ملی آغاز می شود.

وی اضافه کرد: نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشور رده سنی 13، 14 و 15 سال در ارومیه و رده سنی 16 و 17 سال در مراغه که مدعی حضور در تیم ملی وزنه برداری نوجوانان هستند باید تمریناتشان را ادامه دهند تا 10 آذر ماه به اردوی تیم ملی فرا خوانده شوند.

پولادمردان نوجوان ایران در ششمین دوره رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان که از 29 مهر تا 4 آبان امسال در شهر پنانگ مالزی برگزار شد در مجموع 9 مدال طلا، نقره و برنز کسب کردند.

تیم روسیه در پایان این رقابت ها با 489 امتیاز روی سکوی قهرمانی ایستاد و ایران با 471 امتیاز نایب قهرمان شد و تیم لهستان با 456 امتیاز سکوی سوم دنیا را از آن خود کرد.

منبع: ایرنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر