کد خبر: 5355
A

تمرین امروز تیم ملی فوتبال در شرایطی در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی پیگیری شد که سرمربی تیم جوانان ایران این تمرین را از نزدیک تماشا می کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و بازی حساس برابر سوریه آماده می کند، تمرین امروز پنج شنبه خود را امروز از ساعت ۱۰:۳۰ در ورزشگاه آزادی آغاز کرد.

سعید آقایی، ووریا غفوری و وحید امیری که بازیکنان مصدوم تیم ملی محسوب می شوند، امروز  زیر نظر کادر پزشکی به انجام تمرینات سبک مشغول شدند. احسان حاج‎ صفی و رشید مظاهری که برای همراهی باشگاه های شان در جام حذفی و اردوی تیم ملی را ترک کردند، در این تمرین غایب بودند. همچنین لژیونرها هم در این تمرین حضور نداشتند.

بازیکنان با وجود اینکه راس ساعت ۱۰:۳۰ در زمین حاضر بودند، اما کارلوس کی روش حدود ۲۰ دقیقه در وسط زمین با بازیکنانش جلسه برگزار کرد. امیرحسین پیروانی سرمربی تیم جوانان ایران که چندی پیش تیمش توانست به رقابتهای جام جهانی صعود کند، امروز در محل تمرین تیم ملی بزرگساران حضور یافت و در کنار برادرش افشین پیروانی تمرین را تماشا کرد. وی مورد استقبال کی روش نیز قرار گرفت. تعدادی از مسئولان ورزشگاه آزادی هم امروز از تمرین ملی پوشان بازدید کردند.

علیرضا بیرانوند دروازه بان مصدوم تیم ملی هم تمرینات اختصاصی را که بیشتر آنها با پا بود انجام داد تا از نظر آمادگی جسمانی شرایط مطلوبی را سپری کند. در جریان این جلسه تمرینی و در آغاز  ملی پوشان با دویدن های سرعتی و استقامتی، بدن هایشان را گرم کردند. فوتبال درون تیمی در ۶ دروازه کوچک برنامه دیگری بود که کادر فنی برای این تمرین در نظر گرفته بود و هدف از اجرای این برنامه این بود که بازیکنان پاسکاری های سریع و سرعتی انجام دهند و در جایگیری نیز به سرعت یکدیگر را پیدا کنند. ملی پوشان سپس به انجام بازی فوتبال در نیمی از زمین مشغول شدند.

علیرضا حقیقی و محمدرضا اخباری دو دروازه بانی بودند که در تمرین تیم ملی حضور داشتند و تمرینات اختصاصی شان را زیر نظر دن گاسپار انجام دادند. همچنین آنالیزور تیم ملی توسط یک دوربین از بازی فیلم برداری می کرد. همچنین یک هلیشات از بالا از این تمرین تصویربرداری را انجام می داد.

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر