کد خبر: 54466
A

مصاحبه عادل با رییس فیفا توسط او منتشر نشده است. این را حالا دیگر می‌توان با سند درباره اش سخن گفت. فردوسی پور بعد از انتشار ویدئو در فضای مجازی و این همه اتهامی که به او وارد شد با یکی از افراد منتشر کننده تماس گرفته و درباره اتهاماتی که به او درباره حمایت از تاج و انتشار ویدئو گلایه کرده و فرد مسئول هم در دفاع گفته که چرا باید این مصاحبه نیمه شبانه با سئوالاتی درباره تعلیق و در حضور مهدی تاج گرفته می شد؟

به گزارش دیده بان ایران؛ چندی پیش مصاحبه ای پخش نشده از برنامه نود در فضای مجازی منتشر شد؛ ویدیوی گفت‌وگو عادل با جانی اینفانتینو و مهدی تاج موضوع داغ برخی از رسانه ها است. برخی پس از تماشای آن ویدیو، عادل را محکوم به حمایت از مهدی تاج کردند. اینکه خودش مصاحبه را منتشر کرده تا فشار تعلیق افزایش پیدا کند.

اما آنها که فردوسی‌پور را می شناسند ، می دانند او امکان ندارد ساخته های تولیدی‌اش را جایی بیرون از برند ۹۰ پخش کند.

حتی مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش نیز از شرایط پخش این ویدئو گلایه کرده بود و آن را به نوعی حرکتی به نفع تاج می دانست؛کارهایی که باعش شد به فشاری سنگین بر دوش مجری نود منتهی شود 

حالا اما مشخص شده این ویدئو نه توسط فردوسی پور که توسط طراحان طرح منع به کارگیری بازنشستگان منتشر شده و آن واژه انتشار توسط طراحان در ابتدای ویدئو به معنای منبع انتشار نسخه اصلی این مصاحبه ۱۵ دقیقه ای بوده است که ۴ دقیقه اش منتشر شده است.

فردوسی پور بعد از انتشار ویدئو در فضای مجازی و این همه اتهامی که به او وارد شد با یکی از افراد منتشر کننده تماس گرفته و درباره اتهاماتی که به او درباره حمایت از تاج و انتشار ویدئو گلایه کرده و فرد مسئول هم در دفاع گفته که چرا باید این مصاحبه نیمه شبانه با سئوالاتی درباره تعلیق و در حضور مهدی تاج گرفته می شد؟

 

خبرانلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر