کد خبر: 5476
A

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال از رویارویی با پرویز مظلومی سرمربی سابق این تیم خودداری کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، مراسم تشییع پیکر مرحوم منصور پورحیدری در حالی از صبح امروز یکشنبه در ورزشگاه شهید شیرودی آغاز شده است که جمع زیادی از بازیکنان، پیشکسوتان، مربیان و مسئولان فوتبال ایران در آن حضور دارند.

بهرام افشارزاده مدیرعامل سابق استقلال از جمله افرادی بود که خودش را خیلی زود به ورزشگاه شیرودی رساند. افشارزاده که به واسطه مصاحبه محمود گودرزی وزیر سابق ورزش ارتباط خوبی با سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال ندارد، با وی روبرو نشد.

سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال یکی از حاضران در این مراسم بود. او که ارتباط مناسبی با پرویز مظلومی سرمربی فصل گذشته استقلال ندارد، از رویارویی با مظلومی خودداری کرد. رحمتی حتی به درخواست علیرضا منصوریان برای قرار گرفتن در کنار مظلومی پاسخ منفی داد و جای دیگری را برای شرکت در مراسم انتخاب کرد.

محمد دادکان رئیس پیشین فدراسیون فوتبال هم در این مراسم حضور یافت. وی در بدو ورودش به ورزشگاه، با یک مامور درگیری لفظی شدیدی پیدا کرد. دادکان خطاب به این مامور گفت که در این مراسم چه کار می‌کند؛ اینجا جای مردم است!

فرهاد مجیدی، جعفر کاشانی، حسین کلانی، محمد مایلی کهن، احمدرضا عابدزاده، مهرداد میناوند، علی فتح الله زاده، امیدوار رضایی، بهرام افشارزاده و ... از حاضران در این مراسم هستند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر