کد خبر: 54962
A

در حالی که هفته گذشته بعضی از هواداران تراکتورسازی در دیدار پرسپولیس با پرچم ژاپن به ورزشگاه آزادی آمده بودند، انتقادات زیادی به تراکتورسازان به دلیل انجام این کار شد که مدیران این باشگاه این با صحبت‌هایی نظیر ندیدن پرچم ژاپن و حمایت از سوگیتا، بازیکن ژاپنی تراکتورسازی این کار هواداران این تیم را توجیه کردند! اما در دیدار ماشین‌سازی تبریز و پرسپولیس که در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد، هواداران تیم تبریزی باز هم پرچم ژاپن را برای دقایقی در این ورزشگاه به اهتزار در آوردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ در حالی که هفته گذشته بعضی از هواداران تراکتورسازی در دیدار پرسپولیس با پرچم ژاپن به ورزشگاه آزادی آمده بودند، انتقادات زیادی به تراکتورسازان به دلیل انجام این کار شد که مدیران این باشگاه این با صحبت‌هایی نظیر ندیدن پرچم ژاپن و حمایت از سوگیتا، بازیکن ژاپنی تراکتورسازی این کار هواداران این تیم را توجیه کردند!

اما در دیدار ماشین‌سازی تبریز و پرسپولیس که در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد، هواداران تیم تبریزی باز هم پرچم ژاپن را برای دقایقی در این ورزشگاه به اهتزار در آوردند.

البته این گونه به نظر می‌رسد که این کار تبریزی‌ها به دلیل حمایت از باشگاه کاشیما ژاپن و یادآوری شکست شاگردان برانکو در فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر این تیم است.


 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر