کد خبر: 5516
A
رئیس فدراسیون وزنه برداری در گفت و گو با دیده بان ایران:

رئیس فدراسیون وزنه برداری در واکنش به صحبت های مربی ایرانی تیم ملی آمریکا گفت: نیازی نمی بینم در مورد صحبت های او و دیگران توضیح بدهم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران٬ هفته گذشته «شاهین نصیری نیا» قهرمان پیشین وزنه برداری جهان و مربی کنونی تیم ملی وزنه برداری آمریکا٬ در مصاحبه ای با دیده بان ایران از عملکرد رئیس فدراسیون وزنه برداری به شدت انتقاد کرد.

 

بعد از این گفتگو با « علی مرادی » رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان تماس گرفتیم تا نظرات وی را در مورد صحبت های نصیری نیا جویا شویم.

وی به خبرنگار دیده بان ایران گفت: ما در فدراسیون وزنه برداری به دنبال کارهای بزرگ و اهداف کلان هستیم. بنابراین وقت خود را صرف پاسخ دادن به حرف های دیگران نمی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که روی صحبت های مربی تیم ملی وزنه بردار آمریکا شخص شما بوده٬ اظهار داشت: در این باره هم نظری ندارم. البته اگر می خواهید با نایب رئیس یا دبیر فدراسیون صحبت کنید.

دبیرکل سابق کنفدراسیون وزنه برداری آسیا افزود: فدراسیون فعلی در مورد مسائل کلان حرکت می کند و وقت و انرژی خود را صرف این قبیل موضوعات نمی کند. البته ما در عین حال پاسخگوترین فدراسیون هستیم.

 

مرادی همچنین در مورد بحث عذرخواهی ایران از فدراسیون جهانی وزنه برداری بابت اتفاقاتی که پیرامون حق خوری علیه « بهداد سلیمی » در المپیک ۲۰۱۶ ریو اتفاق افتاد٬ تصریح کرد: بحث عذرخواهی به آن شکل نبود. ما در اجلاس فدراسیون جهانی که در جریان مسابقات جهانی نوجوانان در مالزی برگزار شد٬ حضور یافتیم و توضیحاتی را به مسئولان فدراسیون جهانی ارائه دادیم.

 

گفت و گو از جواد منتخبی 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر