کد خبر: 5536
A

بازیکنان تیم ملی فوتبال سوریه رقیب هفته آینده تیم ایران در چارچوب مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه تمرینات خود را در مالزی آغاز کردند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، تیم ملی فوتبال سوریه که روز یکشنبه وارد مالزی شد، نخستین تمرین خود را برای آمادگی بازی تدارکاتی هفته جاری مقابل سنگاپور و سپس بازی با تیم ملی فوتبال کشورمان در چارچوب مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی انجام داد.
بازی تیم های سوریه و سنگاپور ساعت 20 به وقت محلی 9 نوامبر (چهارشنبه 19 آبان) در 'نگری سمبیلان' و در ورزشگاهی که بازی دو تیم ایران و سوریه انجام می شود، برگزار خواهد شد.
نخستین تمرین تیم ملی سوریه در دو نوبت انجام شد و قرار است بازیکنان جدیدی به این تیم پیش از بازی با سنگاپور اضافه شوند.
ایمن الحکیم، سرمربی این تیم، طارق جبان، مربی، صفوان حسین، مربی دروازه بان ها، به همراه ابراهیم عالمه، احمد مدنیه، موید العجان، علاء الشبلی، احمد صالح، حسین جوید، عمرو المیدانی، خالد المبیض، محمد رأفت مهتدی، یوسف قلفا، اسامه اومری و تامر حاج محمد برخی از بازیکنان این تیم وارد مالزی شده اند و به 'نگری سمبیلان' محل بازی و اقامت خود در 73 کیلومتری کوالالامپور پایتخت مالزی رفتند.
برخی بازیکنان تیم ملی سوریه از جمله سنحاریب ملکی، هادی المصری، محمود المواس، احمد الدونی، محمد زاهر المیدانی، حمید میدو، محمود الیوسف قرار است روز دوشنبه به تمرینات این تیم در مالزی بپیوندند و 'عمر خریبین' پس از دیدار تدارکاتی با سنگاپور به تیم ملی سوریه می پیوندد.
پس از چهار بازی مختلف تیم ملی سوریه در چارچوب مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی به نظر می رسد 'ایمن الحکیم' سرمربی این تیم اکنون تیمش را نیازمند ایجاد برخی تغییرات به ویژه پس از انتقاد از خط حمله تیم ملی می بیند.
دعوت از 'سنحاریب ملکی' بازیکن جنجالی و خبرساز سوری به تیم ملی این کشور در این چارچوب صورت می گیرد و پیش از این سرمربی سوریه به دلیل اینکه این بازیکن قراردادش را با یک باشگاه ترکیه فسخ و تیمی برای بازی نداشت به تیم ملی دعوت نمی کرد.
تیم ملی سوریه قرار است روز چهارشنبه هفته جاری ترکیب جدید خود را مقابل تیم سنگاپور در ورزشگاه 'تانکو عبدالرحمان' ایالت 'نگری سمبیلان' آزمایش کند.
'عمر خریبین' به دلیل تعهدش به تیم 'الظفره' امارات متحده عربی در رویارویی با سنگاپور حضور نخواهد داشت و پس از آن به تیم سوریه می پیوندد.
تصمیم برای فروش بلیت بازی تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه در چارچوب مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه که قرار است 25 آبان در ورزشگاه 'تانکو عبدالرحمان' ایالت نگری سمبیلان مالزی برگزار شود، تاکنون نهایی نشده است.
ملی پوشان ایران پیش از رویارویی برابر سوریه، روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه 'شاه عالم' مرکز ایالت سلانگور مالزی در دیداری تدارکاتی به مصاف پاپواگینه نو می روند.
کادر فنی تیم ملی فوتبال روز یکشنبه اسامی 23 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی را اعلام کرد که نام 'علیرضا بیرانوند' دروازه بان اول تیم ملی به دلیل مصدومیت در جمع دعوت شدگان دیده نمی شود.
تیم ملی فوتبال ایران با 10 امتیاز از 4 بازی در صدر گروه خود قرار دارد و تیم های ازبکستان و کره جنوبی به ترتیب با 9 و 7 امتیاز در مکان های دوم و سوم ایستاده اند، سوریه، قطر و چین نیز با 4، 3 و یک امتیاز تیم های چهارم تا ششم گروه اول هستند.
 


 


 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر