کد خبر: 5597
A
فردا سه شنبه

تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان فردا در قالب مسابقات چهارجانبه کاپ بین قاره ای به مصاف کره جنوبی می رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، علی دهقانی مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال جوانان در ارتباط با حضور تیم ملی ایران در رقابتهای چهارجانبه ای که در کره جنوبی برگزار می شود، گفت: دیروز، تقریباً بعد از 19 ساعت به کره رسیدیم. اکنون آب و هوای کره مانند ایران کاملاً پاییزی است. تیم انگلیس هم امروز صبح به محل اقامت خود در این کشور رسید. 

وی افزود هنوز فرصت نکرده ایم که با تیم ها صحبت کنیم و متوجه شویم که با تیم کامل آمده اند یا نه؛ اما آن چیزی که مشخص بود آن ها از همه پتانسیل های خود برای حضور در این مسابقات استفاده کرده اند. نیجریه هم عصر امروز به وقت محلی وارد کره جنوبی خواهد شد. احتمالاً ساعت 8 امشب، مدیر و سرمربی تیم جلسه ای را با برگزار کننده مسابقات خواهند داشت. 

دهقانی در پاسخ به این سوال که آیا این رقابتهای چهارجانبه را یک برند معتبر حمایت می کند، اظهار داشت: بله؛ اسپانسر فدراسیون فوتبال کره جنوبی "کیتی تی وی" برندی از شبکه های خصوصی این کشور است که نام این مسابقات هم کاپ بین قاره ای تعیین کرده است. خوبی رقابتهای کاپ بین قاره ای این است که همه تیم ها با هم مسابقه می دهند. تیم ما فردا با کره جنوبی؛ پنج شنبه با تیم نیجریه و شنبه با تیم ملی فوتبال انگلیس به رقابت خواهد پرداخت. 

منبع: باشگاه خبرنگاران

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر