کد خبر: 5636
A

جلسه بررسی تشکیل کمیته بانوان در کمیته ملی پارالمپیک با حضور نایب رئیس دوم این کمیته و مسئولان بانوان وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون‌های جانبازان و معلولان و نابینایان و کم‌بینایان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در این جلسه آیین‌نامه تشکیل کمیته بانوان کمیته ملی پارالمپیک بررسی شد. فاطمه رخشانی در خصوص تشکیل کمیته بانوان گفت: پیش از بازی‌های پارالمپیک در خصوص تشکیل کمیته بانوان در جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی پارالمپیک صحبت کردیم و اعضای پیشنهادی در این کمیته را به تصویب رساندیم.

وی افزود: قرار است نمایندگانی از مدارس استثنایی کشور، سازمان بهزیستی، معاونت امور زنان ریاست جمهوری، فدراسیون‌های جانبازان و معلولان و نابینایان و کم‌بینایان و اعضای کمیته اجرایی در این کمیته حضور داشته باشند.

نایب رئیس دوم کمیته ملی پارالمپیک به برگزاری جلسه بررسی کمیته بانوان بعد از بازی‌های پارالمپیک اشاره و خاطرنشان کرد: بعد از بازی‌های پارالمپیک جلسه کمیته بانوان را تشکیل داده و آیین نامه کمیته را به تصویب رساندیم و قرار است هفته آینده در جلسه هیئت رئیسه کمیته ملی پارالمپیک به تصویب برسد.

وی در پایان هدف اصلی از تشکیل کمیته بانوان را  توسعه ورزش همگانی و قهرمانی دانست.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر