کد خبر: 5695
A

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به لزوم اجرای قانون موضوع دو شغله‌ها، بازنشسته‌ها و دو تابعیتی‌ها در ورزش، گفت: حضور این افراد در ورزش منع قانونی دارد و باید زودتر وضعیت آنها تعیین تکلیف شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، نصرالله سجادی در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در رابطه با حضور افراد دوشغله و دوتابعیتی در ورزش، اظهار کرد: در این زمینه و در زمان دکتر گودرزی کمیته‌ای برای بررسی این مساله تشکیل شد و به تمام کسانی که دوشغله و دو تابعیتی بودند به آنها ابلاغ کردیم که حضور آنها در ورزش منع قانونی دارد و باید زودتر وضعیت آنها تعیین تکلیف شود و از ورزش بروند. این قانونی است که ابلاغ شده و باید اجرا شود. در این رابطه جلسات متعددی داشتیم که پرونده این افراد به زودی در این کمیته مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی همچنین در خصوص وضعیت فدراسیون‌هایی که با سرپرست اداره می‌شوند و اینکه انتخابات این فدراسیون‌ها چه زمانی برگزار خواهد شد، گفت: ان‌شاءالله سعی می‌کنیم به زودی به وضعیت تمام فدراسیون‌هایی که با سرپرست اداره می‌شوند رسیدگی کنیم.

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان همچنین در رابطه با پاداش مدال‌آوران المپیک و پارالمپیک، افزود: بعد از ماه "صفر" سعی می‌کنیم مراسمی را برگزار کنیم و از تمام مدال‌آوران المپیکی و پارالمپیکی تقدیر و قدردانی به عمل آوریم.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر