کد خبر: 57537
A

احتمالا امیری هافبک دفاعی خواهد بود و انصاری‌فرد وینگر راست.

به گزارش دیده بان ایران، تنها چند ساعت تا اولین بازی ایران در جام ملت های امارات، برای همه این سوال به وجود آمده که کارلوس کی روش چه ترکیبی را روانه میدان می کند. برای همه این سوال وجود دارد که آیا او سورپرایزی در ترکیب خواهد داشت؟ آیا قصد دارد تا تغییراتی در خط هجوم و کمربند میانی ایران ایجاد کند؟ ایران در آستانه جام ملت ها یک مهره کلیدی خود یعنی سعید عزت اللهی را از دست داد. علیرضا جهانبخش هم هنوز آماده نیست و نمی تواند برای تیم ملی بازی کند. بنابراین تغییراتی در ترکیب خواهیم داشت. 

 
دروازه بان:علیرضا بیرانوند
او بی شک شماره یک ایران خواهد بود. 
خط دفاع؛ مرتضی پورعلی گنجی، سیدمجید حسینی، احسان حاج صفی و رامین رضائیان
کی روش در این خط تا حدود زیادی به جمع بندی نهایی رسیده است. مرتضی و سید مجید که حضورشان قطعی است. میلاد محمدی در چپ هنوز آماده نیست و به همین خاطر احسان حاج صفی فیکس خواهد بود. رامین رضائیان هم هر چند در بازی قطر نیمکت نشین بود ولی شانس زیادی برای حضور در جناح راست دارد. 
هافبک های دفاعی: وحید امیری و امید ابراهیمی
بعد از آنکه سعید عزت اللهی مصدوم شد کی روش گزینه های مختلف را تست زد تا جانشین او کند و انگار سرانجام به بازیکن موردنظرش رسیده است. وحید امیری تا امروز بیشتر در پست وینگر چپ بازی می کرد ولی حالا به این پست منتقل شده است. امید ابراهیمی هم که مثل یک فرمانده در میانه میدان می جنگد. 
هافبک های هجومی و نفوذی: کریم انصاری فرد، مهدی طارمی، سامان قدوس 
برای پست وینگر راست کی روش یک جورهایی از انصاری فرد مطمئن شده است. او قبلا هم وینگر راست بوده و قرار است فعلا جای خالی علیرضا جهانبخش را پر کند. برای پست وینگر چپ هم طارمی فوق العاده بوده است. او در دو بازی قبلی خیلی خوب به خط حمله تیم اضافه شده و گل زده است. سامان قدوس هم هر چند در کارهای دفاعی هنوز ایده ال نیست ولی با قدرتی که در نفوذ دارد کی روش را به حضورش در ترکیب مصرتر کرده است. 
نوک: سردار آزمون
آزمون هم این روزها به شدت آماده است و قطعا شماره یک در خط حمله خواهد بود./خبرانلاین

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر