کد خبر: 57565
A

چندتن از ملی پوشان جوجیتسو کشورمان با حضور در محل وزارت ورزش و جوانان، در خصوص پرداخت نشدن مطالباتشان اعتراض کردند. در حالی که به پایان سال 97 نزدیک می شویم، ملی پوشان جوجیتسو هنوز سکه های وعده داده شده از سال 94 تاکنون را دریافت نکرده اند و بر این اساس، با حضور در محل وزارت ورزش، نسبت به خلف وعده مسئولان ورزش اعتراض خود را نشان دادند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ چندتن از ملی پوشان جوجیتسو کشورمان با حضور در محل وزارت ورزش و جوانان، در خصوص پرداخت نشدن مطالباتشان اعتراض کردند.
در حالی که به پایان سال 97 نزدیک می شویم، ملی پوشان جوجیتسو هنوز سکه های وعده داده شده از سال 94 تاکنون را دریافت نکرده اند و بر این اساس، با حضور در محل وزارت ورزش، نسبت به خلف وعده مسئولان ورزش اعتراض خود را نشان دادند.
این ملی پوشان می گویند مسئولان ورزش کشور می بایست بابت کسب مدال در مسابقات جهانی و قاره ای، 150 سکه پرداخت می کردند که این کار هنوز محقق نشده است.
" سید حسام حسینی " مربی تیم ملی نشستی با " محمدرضا داورزنی " معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش داشت که داورزنی قول مساعد داد مطالبات ملی پوشان جوجیتسو به زودی پرداخت شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر