کد خبر: 5763
A
مراسم تودیع و معارفه در وزارت ورزش و جوانان

محمود گودرزی در مراسم تودیع خود گفت: حوزه‌ای که ما در آن فعالیت داریم همانند یک دوی امدادی می‌ماند که من د ر حال حاضر چوب را به دست دکتر سلطانی‌فر رساندم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، وزیر پیشین ورزش و جوانان در مراسم تودیع خود در سخنانی بیان کرد: از روسای فدراسیون‌ها که زحمات بسیاری را در ورزش می‌کشند و همچنین مدیران کل استان‌ها، مدیران کل ستادها، هیات‌های ورزشی تشکر می‌کنم. همچنین از دولت  تدبیر و امید بویژه دکتر جهانگیری که همیشه از ورزش حمایت کرده‌اند تشکر می‌کنم. به دکتر سلطانی فر نیز خیر مقدم می‌گویم و برای او آرزوی موفقیت دارم. حوزه ما همانند دوی امدادی می‌ماند که هم‌اکنون من چوب را به دست دکتر سلطانی‌فر رسانده‌ام و بسیار به او خوش‌بین هستم و به او کمک خواهم کرد تا در راه خود موفق باشد. همچنین به معاونان خود نیز توصیه کرده‌ام که سلطانی فر را در این راه همراهی کنند.

گودرزی در ادامه بیان کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا دولت تدبیر و امید موفق شود و در سایه موفقیت دولت تدبیر و امید ورزش نیز موفق شود. بنده را حلال کنید. ان‌شاءالله در هر جایی که باشم بتوانم مثمر ثمر واقع شوم.

منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر