کد خبر: 5803
A

هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: بچه‌ها از این همه قول و وعده، خسته شده‌اند و فکرشان درگیر مشکلات مالی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، آرش رضاوند در مورد وضعیت تیم فوتبال نفت تهران بعد از پیروزی مقابل نساجی قائمشهر و صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بعد از بازی با نساجی، کادر فنی تعطیلی چند روزه‌ای به تیم داد از سه‌شنبه کارمان را دوباره آغاز کردیم و برای ادامه رقابت‌ها در جام حذفی و لیگ برتر آماده می‌شویم. 

وی افزود: دیدار مقابل نساجی قائمشهر بازی سختی بود چون روی چمن مصنوعی بازی کردیم و ما اصلاً عادت به چنین شرایطی نداشتیم. از سوی دیگر حریف از حضور هواداران خود بهره می‌برد که حسابی کار را برای ما سخت کرده بود. با این حال خوشبختانه از این بازی سخت با پیروزی بیرون آمدیم و به مرحله بعد صعود کردیم. 

هافبک تیم فوتبال نفت تهران درباره رویارویی این تیم در مرحله بعد جام حذفی با شهرداری فومن گفت: اینکه میزبان شدیم خیلی خوب بود چون اگر قرار بود در زمین حریف به میدان برویم کار برای‌مان سخت می‌شد چون این تیم نشان داده برای صعود به مراحل بالاتر برنامه دارد و حریف دست و پا بسته‌ای نیست.

رضاوند خاطرنشان کرد:‌ بازی سختی است اما باید در آن پیروز شویم تا به مرحله بالاتر برویم و پس از آن با پیروزی مقابل حریف بعدی خودمان که در بازی استقلال و صبا مشخص می‌شود، بتوانیم به جمع 4 تیم پایانی راه پیدا کنیم. قطعاً اگر به آن مرحله برسیم راه برای قهرمانی نفت تهران خیلی هموار می‌شود. 

وی درخصوص مشکلات مالی نفت تهران و بلاتکلیفی این تیم گفت: به هر حال ما کار خودمان را پیش می‌بریم اما واقعاً باید از نفت حمایت شود. مطمئن باشید اگر توجه بیشتری به تیم ما شود به راحتی می‌توانیم یکی از چهار تیم بالای جدول و همچنین مدعی قهرمانی باشیم. 

هافبک تیم فوتبال نفت تهران در پایان تصریح کرد: بچه‌ها از این همه قول و وعده، خسته شده‌اند و فکرشان درگیر مشکلات مالی است. باور کنید همین مسائل باعث می‌شود به یکباره یکی از بازیکنان با این شرایط مصدوم شود و تیم لطمه ببیند. اتفاقی که در مورد محمد قاضی افتاد و به خاطر کشیدگی کشاله نتوانست ما را در بازی با نساجی همراهی کند. 

منبع: میزان

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر