کد خبر: 5815
A
وینگادا سرمربی سابق تیم پرسپولیس در گفت و گو با دیده بان ایران:

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال امید ایران افزود: برخلاف صحبت هایی که می شد٬ من هیچ قصدی برای شکایت از باشگاه پرسپولیس نداشتم. چون واقعا این تیم و مردم ایران را دوست دارم.

به گزارش سایت دیده بان ایران، « نلو وینگادا » که تا چندی قبل به عنوان سرمربی تیم ماریتیمو پرتغال فعالیت می کرد، و اکنون در هندوستان مربی گری می  کنددر گفت و گو با دیده بان ایران به خاطرات خود در زمان مربی گری تیم پرسپولیس و حضور  در ایران پرداخته است .

 

سرمربی اسبق تیم پرسپولیس بعد از پایان همکاری اش با این تیم پرتغالی٬ به تیم « نورث اند یونایتد » هندوستان پیوست که مالک این باشگاه٬ « جان آبراهام » هنرپیشه مشهور بالیوود است.

 

وینگادا در گفتگو با خبرنگار سایت دیده بان که با همکاری « مهدی مشایخی » مترجم سابق خود انجام شد،در مورد حضور خود در فوتبال هند اظهار داشت: فوتبال هند در حال پیشرفت است و من آمده ام به فوتبال این کشور کمک کنم.

وی افزود: مردم هند به فوتبال علاقه زیادی دارند و می خواهند کشورشان در مسابقات مهم قاره ای حضوری موفق داشته باشد. من بسیار امیدوارم که فوتبال هند در آینده ای نزدیک می تواند پله های ترقی را طی کند و در رده بندی فیفا صعود داشته باشد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: وضعیت تیم نورث اند یونایتد بسیار خوب است و مدیر باشگاه که اتفاقا چهره ای محبوب در کشور هندوستان است٬ تلاش زیادی کرده تا بهترین بازیکنان هند را جذب کند. من فکر می کنم در پایان فصل٬ جایگاه بسیار خوبی در سوپر لیگ هند کسب کنیم.

 

وینگادا در ادامه، در پاسخ به این پرسش که آیا طلب خود از باشگاه پرسپولیس را دریافت کرده اید یا نه٬ خاطر نشان کرد: من حدود ۱۸۰ هزار دلار از باشگاه پرسپولیس طلب داشتم که بعد از خروج از ایران آن را دریافت کردم.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال امید ایران افزود: برخلاف صحبت هایی که می شد٬ من هیچ قصدی برای شکایت از باشگاه پرسپولیس نداشتم. چون واقعا این تیم و مردم ایران را دوست دارم.

سرمربی تیم نورث اند یونایتد هند از تیم پرسپولیس به عنوان تیمی بزرگ یاد کرد و یادآور شد: من هنوز هم گاهی اخبار تیم پرسپولیس را پیگیری می کنم. خوشبختانه پرسپولیس در یکی دو سال اخیر شرایط بسیار خوبی دارد. من همواره برای این تیم پرطرفدار آرزوی موفقیت دارم و همچنان دوستن دارم سر مربی این تیم باشم. 

سرمربی پیشین و پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از این که به هند آمده ام خوشحالم و دوست دارم به فوتبال این کشور کمک کنم.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر