کد خبر: 58675
A

بهروز رهبری فرد منتظر است تا قهرمانی ایران در آسیا را با کی‌روش ببیند.

به گزارش دیده بان ایران؛ بهروز رهبری فرد چند روز قبل در صفحه اینستاگرام خود، حمله عجیبی به کارلوس کی روش داشت. کاپیتان پیشین پرسپولیس که به مصاحبه های آتشین شهرت دارد، در مورد آن پست اینستاگرامی گفت:«همه می گویند حرف  های بهروز منطقی است اما لحن بدی دارد! شاید هم این طور باشد ولی من بین کی روش و برانکو مانده ام. خیلی از هواداران پرسپولیس شبیه به من هستند. آنها هم کی روش را دوست دارند، هم برانکو را ولی بی خود و بی جهت خود را داخل یک جنگ بزرگ بین این دو مربی خارجی می بینند. اصلا ما نمی خواستیم کار به اینجا بکشد و حالا هم دوست داریم دعواهای گذشته، برای همیشه تمام شود.»

او که یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران به خاطر تعداد قهرمانی هایش، به حساب می آید، اضافه کرد: «هر کسی که عرق به ایران دارد، آرزو می کند تیم ملی بتواند بهترین بازی ممکن را انجام داده و ژاپن را از پیش رو بردارد تا راهش برای قهرمانی را هموار کند. همه ایرانی ها می دانند کی روش توانایی این کار را دارد و به همین خاطر منتظریم تا بار دیگر هنرنمایی اش را ببینیم. او می تواند اعتماد همه مان را جلب کند و با شکست دادن ژاپن، ایران را به آرزوی 43 ساله اش برساند. فقط کی روش توانایی این کار را دارد و به همین خاطر، هر مشکلی هم که وجود داشته باشد، برای بازی با ژاپن، همه ایرانی ها باید پشت کی روش و شاگردانش باشند و بی خیال دعواهای قدیمی شوند. تیم به این خوبی داریم و وظیفه مان این است که از بازیکنان  و کادرفنی حمایت کنیم. آنها هم در زمین می دوند تا ما را خوشحال کنند. این یعنی اعتماد دوجانبه و اتحاد همه جانبه.»

رهبری فرد در نهایت، اشاره ای با شایعات اخیر داشت و گفت: «شنیده ام برخی به دنبال آن هستند تا کارلوس کی روش را از تیم ملی کنار بزنند. من تصمیم گیرنده نیستم اما به تصمیم گیرندگان می گویم ما مورینیو را نمی خواهیم، همین کی روش را حفظ کنند. به جای آن که به فکر کنترل تیم ملی و تمدیدقرارداد با کی روش باشند، حرف از برکناری او می زنند. ما بعد از این همه سال به نیمه نهایی رسیده ایم و یک قدم تا فینال فاصله داریم. متاسفانه آدم فوتبالی در راس کار نیست وگرنه با کمی فکر کردن، هر کسی می فهمد کی روش بهترین گزینه برای ایران است. اگر او را بردارند، باز سراغ مربیان دوزاری می روند و این موضوع، مردم را شاکی می کند.»/ خبرانلاین

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر