کد خبر: 58985
A

رییس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال گفت: داوران حق مصاحبه با رسانه‌ها را ندارند و در صورت نقض قانون طبق آیین نامه با آنها برخورد خواهیم کرد.

به گزارش دیده بان ایران به نقل از فدراسیون فوتبال، «داود رفعتی» افزود: عدم مصاحبه داوران و ناظران طبق قوانین و دستورات بین المللی است و هیچ ارتباطی به مسئولان فدراسیون فوتبال ندارد.
وی در خصوص استفاده از داوران پشت دروازه در بازی های لیگ برتر گفت: برای نخستین بار در دیدار تیم های سپیدرود رشت و پرسپولیس که در چارچوب جام حذفی برگزار شد از این سیستم استفاده کردیم و معتقدم این مهم به داوران کمک زیادی خواهد کرد. البته قرار است برای دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده نیز سیستم ویدئوچک به صورت آف لاین آزمایش شود.
دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده قرار است روز چهارشنبه 17 بهمن ماه در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود. 
رئیس دپارتمان داوران افزود: با توجه به حساسیت رقابت ها تا زمانی که کمک داور ویدئویی (VAR) راه اندازی شود از کمک داوران اضافی استفاده خواهیم کرد.
رفعتی خاطرنشان کرد: بدون تردید داوری که پشت دروازه قرار می گیرد در هر صحنه ای که درون محوطه 18 قدم رخ دهد می تواند تصمیم های تاثیرگذاری بگیرد. / ایرنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر