کد خبر: 5921
A
گلایه های ملی پوش المپیکی جودوی ایران در گفت و گو با دیده بان ایران:

ملی پوش جودوی ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو: البته همه شرایط کنونی جودو را می دانند. من در این سال ها تمامی تلاشم را به کار بستم تا عملکرد خوبی در تیم ملی داشته باشم که البته فکر می کنم تاحدود زیادی نیز موفق به انجام این کار شده باشم.متاسفانه وضعیت جودوی ما اصلا خوب نیست و ما همچنان به تک مدال ها دلخوش بوده ایم. چون جودو غرق در مشکلات مختلف از جمله مالی و مسائل حاشیه ای بوده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان، تیم ملی کشتی پهلوانی در حالی روز پنجشنبه راهی مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در شهر مینسک بلاروس شد که « جواد محجوب » ملی پوش جودوی کشورمان نیز در ترکیب این تیم قرار دارد.

 

محجوب پیش از سفر به بلاروس در گفتگو با پایگاه خبری  دیده بان ایران درباره حضور خود در تیم ملی کشتی پهلوانی اظهار داشت: من قبل از این که وارد رشته جودو شوم٬ در کشتی های محلی خراسان به خصوص چوخه فعالیت می کردم. بنابراین٬ با این قبیل کشتی ها ناآشنا نیستم.

وی افزود: از سوی دیگر٬ تیم ملی جودو برنامه خاصی نداشت و من هم نمی خواستم از شرایط خوب بدنی ام فاصله بگیرم. از این رو٬ تصمیم گرفتم در خدمت تیم ملی کشتی پهلوانی کشورم باشم.

 

ملی پوش جودوی ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو٬ ادامه داد: البته همه شرایط کنونی جودو را می دانند. من در این سال ها تمامی تلاشم را به کار بستم تا عملکرد خوبی در تیم ملی داشته باشم که البته فکر می کنم تاحدود زیادی نیز موفق به انجام این کار شده باشم.

 

عضو تیم ملی کشتی پهلوانی کشورمان خاطر نشان کرد: متاسفانه وضعیت جودوی ما اصلا خوب نیست و ما همچنان به تک مدال ها دلخوش بوده ایم. چون جودو غرق در مشکلات مختلف از جمله مالی و مسائل حاشیه ای بوده است.

 

وی با بیان این که هیچ گاه به حق واقعی اش در جودوی ایران نرسیده است٬ یادآور شد: من در این سال ها عملکرد خوبی در تیم ملی داشته ام٬ اما به خاطر مشکلات فدراسیون کمتر به حق خودم رسیده ام. البته دیگر دوست ندارم در خصوص معضلات جودو صحبت کنم. چون گوش شنوایی وجود ندارد.

 

محجوب در پاسخ به این سوال که آیا دیگر در تیم ملی جودو حضور نخواهید داشت٬ گفت: فعلا تصمیم خاصی در این باره نگرفته ام و باید ببینم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

 

جودوکار سنگین وزن تیم ملب جودوی کشورمان در ادامه٬ به انتخابات اخیر فدراسیون جودو و انتخاب سردار « محمد درخشان » اشاره کرد و افزود: دوران طلایی جودوی ما در دوران ریاست سردار درخشان بود و افتخارات قاره ای و جهانی فراوانی به دست آوردیم‌. امیدوارم با حضور مجدد ایشان در راس فدراسیون٬ مشکلات این ورزش المپیکی حل شود و جودو به روزهای خوب گذشته بازگردد. هرچند که کار سردار درخشان برای تکرار موفقیت های قبلی چندان راحت نخواهد بود.

 

محجوب در پایان اظهار داشت: من فعلا عضو تیم ملی کشتی پهلوانی هستم و تمام تمرکزم بر روی موفقیت در این ورزش خواهد بود. امیدوارم در مسابقات بلاروس بتوانم با دست پر به کشور بازگردم.

گفت و گو از جواد منتخبی 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

ارسال نظر