کد خبر: 60329
A

سایت باشگاه استقلال نسبت به خبری که بخش خبری صدا و سیما پخش کرد واکنش نشان داد.

به گزارش دیده بان ایران؛ متداول است که اگر اشتباه یک بار یا ۲ بار تکرار شود، میتوان از آن چشم پوشی کرد و گفت انسان جایز الخطا است !اما زمانی که یک اشتباه یا بهتر بگوییم بی دقتی، خطا و ندانم کاری بارها و بارها تکرار میشود، آن وقت باعث تعجب میگردد و این ذهنیت را ایجاد میکند که شاید تعمدی در کار است !
با وجود این که باشگاه استقلال همواره بر تعامل و ارتباط مثبت با رسانه ها تاکید دارد، اما به نظر میرسد صدا و سیما برای برهم زدن این تعامل و رابطه دوستانه اصراری جدی دارد و روی آن پافشاری هم میکند !
بسیار عجیب است که شبکه خبر تلویزیون خبری کذب و کاملا دروغ را به مخاطبان خود القا و حقته میکند و مدعی میشود آیاندا پاتوسی برای تمدید قرارداد خود با باشگاه استقلال بیش از ۷۰۰ هزار دلار درخواست کرده است!!! 
رسانه ملی آنهم بخش خبری آن باید محلی امن و قابل اطمینان برای انتشار اخبارصحیح و موثق باشد نه این که موضوعی کاملا دروغ و نادرست در اخبار ورزشی منعکس شود. این بی دقتی و انتشار خبری دروغ برای باشگاه استقلال چاره ای باقی نمیگذارد به جز پیگیری رسمی و جدی از طریق مجاری قانونی زیرا به نظر میرسد تذکرات قبلی باشگاه استقلال کاملا بی فایده بوده و اراده ای برای جلوگیری از پخش چنین شایعاتی وجود ندارد .

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر