کد خبر: 61755
A

فرشید باقری از وضعیت زمین تمرین استقلال پیش از دربی انتقاد کرد. فرشید باقری بازیکن استقلال امروز در جمع خبرنگاران گفت: تیم آنطور که باید و شاید نیست زیرا نتوانستیم خوب تمرین کنیم و زمین مناسبی در اختیار نداشتیم و تمرین تاکتیکی مناسبی نداشتیم و روی زمین چمن مصنوعی به زانوی بچه ها فشار می آورد و برخی بازیکنان به صورت انفرادی تمرین کردند و این شرایط برای دربی خوب نیست با این حال همه این حرف ها بهانه است ولی شرایط مناسب نبود. برخی بازیکنان به کلینیک نوروزی رفته بودند و برخی هم به خاطر شرایط زمین مشکل زانو و مچ پیدا کرده بودند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران , فرشید باقری بازیکن استقلال امروز در جمع خبرنگاران گفت: تیم آنطور که باید و شاید نیست زیرا نتوانستیم خوب تمرین کنیم و زمین مناسبی در اختیار نداشتیم و تمرین تاکتیکی مناسبی نداشتیم و روی زمین چمن مصنوعی به زانوی بچه ها فشار می آورد و برخی بازیکنان به صورت انفرادی تمرین کردند و این شرایط برای دربی خوب نیست با این حال همه این حرف ها بهانه است ولی شرایط مناسب نبود. برخی بازیکنان به کلینیک نوروزی رفته بودند و برخی هم به خاطر شرایط زمین مشکل زانو و مچ پیدا کرده بودند.

وی در مورد وضعیت مناسب استقلال در لیگ گفت: قطعا همین طور است و در همه بازی ها برای برد به میدان رفتیم در لیگ قهرمانان آسیا هم برای برد به میدان رفتیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم.

باقری در مورد اینکه این صحبت‌ها را به مدیرعامل باشگاه هم درمیان گذاشته یا نه گفت: فتحی هم تمام تلاشش را می‌کند اما بارندگی در تهران زیاد است و ظاهرا تلاش‌های فتحی هم بی‌فایده بوده است.

وی در مورد اینکه مدیرعامل استقلال قول پاداش برای برد در دربی داد یا نه گفت: بیشتر در مورد وضعیت زمین صحبت شد و به قول پاداش نرسید!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر