کد خبر: 61813
A

مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در تازه ترین توئیت خود پیرامون انتخاب سرمربی تیم ملی از بازگشت نماینده فدراسیون از مذاکره با گزینه نهایی خبر داد.

به گزارش  پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ، در روزهایی که گمانه زنی ها پیرامون انتخاب جانشین کارلوس کی روش در راس کادر فنی تیم ملی به اوج خود رسیده و همه در انتظار معرفی رسمی این گزینه از سوی فدراسیون فوتبال هستند، مازیار ناظمی مدیرروابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در تازه ترین خبر پیرامون این پروسه از بازگشت نماینده طرف مذاکره ایران با مربی خارجی خبر داد.

 

در توئیت مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان آمده است:« امیدوارم آن مرد از مذاکره نهایی با دست پر بازگشته باشد». این کلمات پرمعنا نشان می دهد همان طور که مهدی تاج قبل از فرا رسیدن نوروز 98 از انتخاب یک مربی سرشناس خارجی برای هدایت تیم ملی خبر داد، وزارت ورزش و جوانان نیز به شدت پیگیر ماجرای سرو سامان دادن به نیمکت ایران است تا در مقدماتی جام جهانی 2022 تیمی مدعی داشته باشد.

 

مازیار ناظمی از جمله مسئولان وزارت ورزش و جوانان است که بعد از ناکامی ایران در جام ملت های آسیا با توئیت های پرسرو صدای خود همه نگاه های رسانه ای پیرامون نیمکت تیم ملی را به خود معطوف و پای نام های بزرگی را به این نیمکت باز کرد، نام هایی که بیشتر به نظر می رسید بازی رسانه ای باشد تا واقعیت.

 

43 43

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر