کد خبر: 62540
A

وکیل محسن فروزان،‌ گفت: از بزرگانی مثل محسن قاضی‌پور انتظار داریم بدون تحقیق اظهار نظر نکنند.

به گزارش دیده بان ایران؛ مصطفی سلیمانی در مورد بیانیه محسن قاضی‌پور نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی در مورد محسن فروزان و حواشی اخیر در رابطه با این بازیکن گفت: این صحبت‌ها اصلا وجود خارجی ندارد و چنین چیزی در کمیته اخلاق رسیدگی نشده و پرونده تشکیل نشده است. این مسائل گمانه‌زنی و مسائلی است که در فضای مجازی مطرح می‌شود. از بزرگانی مثل قاضی‌پور که نماینده مجلس هستند انتظار داریم در مورد مسائل تحقیق کنند و بر اساس فضای مجازی مباحث را طرح نکنند.
وی افزود: باید در مسائل مختلف به صورت تخصصی صحبت کنیم. فروزان الان بیشترین کلین‌شیت را در فوتبال ایران داشته است. این یکی از بهترین‌ فصل‌های او در لیگ برتر بوده است. این جو که به راه افتاده درست نیست و اجحاف در حق فروزان است که در سال اخیر بهترین گلری را انجام داده است.
وکیل فروزان در ادامه خاطرنشان کرد: در مورد این مسائل بزرگان فوتبال و کسانی که تخصص لازم را دارند باید نظر بدهند. این جور مسائل را طرح کردن دارای ایراد است.

از این پس کسی در مورد فروزان ادعای واهی داشته باشد از طریق قانون پیگیری می‌کنیم

وی در مورد اینکه آنها چه اقدامی در این مورد می‌کنند، تصریح کرد: مطمئن باشید از این پس کسی در این مورد ادعای واهی داشته باشد از طریق قانون پیگیری می‌کنیم و شکایت خواهیم کرد. همچنین افرادی که تا به الان چنین اظهاراتی داشتند در اولین فرصت اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهیم و این موضوع را پیگیر هستیم.
سلیمانی در مورد اینکه فروزان به کمیته اخلاق فراخوانده شده، گفت: کمیته اخلاق این مسئله را امروز صبح به ما اعلام کرد و چون دیر شده بود احتمالا فردا به کمیته اخلاق می‌رویم.
وی در مورد وضعیت فعلی فروزان، گفت: باشگاه تراکتورسازی فعلا او را کنار گذاشته است./ فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر