کد خبر: 6262
A
نوراللهی، عالیشاه و آرام طبع نیم فصل می روند؛

بعید نیست دو بازیکن مازنی پرسپولیس با هم این تیم را در نیم فصل ترک کنند.

به گزرش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، بحث جدایی برخی بازیکنان پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل این روز‌ها نزد رسانه‌ها سوژه شده و گمانه‌زنی‌های محلتلفی در این‌باره مطرح می‌شود.

 

در این بین احمد نوراللهی و امید عالیشاه با توجه اینکه هنوز دوران خدمت سربازی را طی نکرده‌اند بیشتر از همه در مورد آنها گمانه‌زنی صورت گرفته است.

 

عالیشاه و نوراللهی هر دو هم اکنون دانشجو هستند و تا زمانی که قصد ادامه تحصیل داشته باشند می‌توانند در پرسپولیس یا هر تیم غیر نظامی دیگری بازی کنند اما چنانچه از تحصیل انصراف دهند آن وقت حتی مشمول شده و سریعا باید خود را به نظام وظیفه معرفی کنند.

 

نوراللهی به خاطر علاقه زیادش به لژیونر شدن به دنبال این است که در تعطیلات نیم فصل با انصراف از تحصیل سریعا راهی یک تیم نظامی شده و بعد از گذارندن خدمت سربازی به یک تیم خارجی برود.

 

این بازیکن خوب می داند که فقط تا زمانی که زیر 25 سال سن دارد می‌تواند راهی فوتبال اروپا شود و به این خاطر فرصت چندانی برای لژیونر شدن ندارد. نیمکت‌نشینی در پرسپولیس قطعا به سود نوراللهی نخواهد بود و به این خاطر او تمایل دارد با رفتن به تراکتورسازی هم شانس حضور در یک تیم مدعی را داشته باشد و هم اینکه دوران خدمت سربازی خود را طی کند.

 

مدیربرنامه‌های نوراللهی این مسئله را رد نکرده و گفته: «واضح است که احمد از شرایط خود در پرسپولیس راضی نیست و چه بسا اگر قرار باشد تا نیم فصل این شرایط ادامه پیدا کند او مجبور شود تصمیم دیگری در مورد آینده خود بگیرد.»

 

وی در مقابل این سوال که نوراللهی اجازه جدایی از پرسپولیس دارد یا نه؟ نیز جواب داد: «احمد در حال حاضر دانشجواست و هر موقع از تحصیل انصراف دهد آن وقت قانونا باید به یک تیم نظامی برود. حتی اگر او با باشگاه پرسپولیس هم قرارداد داشته باشد این باشگاه نمی‌تواند مانع جدایی وی شود. ضمن اینکه احمد به خاطر سابقه جبها پدرش می‌تواند چند ماه کسر از خدمت بگیرد و به این خاطر شاید هر چه زودتر برای رفتن به یک تیم نظامی اقدام کند. البته او خودش در این مورد تصمیم گیرنده است و در کنار این مسئله احمد علاقه زیادی به رفتن به فوتبال اروپا دارد.»

 

از نوع صحبت‌های مدیربرنامه‌های نوراللهی می توان این برداشت را کرد که جدایی این بازیکن از پرسپولیس نزدیک است مگر اینکه در بازی‌های آینده پرسپولیس شرایط او در این تیم تغییر کند.

 

شرایط عالیشاه هم در پرسپولیس چندان ایده‌ال نیست و چه بسا اگر او مثل بازی‌های اخیر تیمش نیمکت‌نشین باشد آن وقت بعید نیست دو بازیکن مازنی پرسپولیس با هم این تیم را ترک کنند.

 

محمد امین آرام طبع هم دیگر بازیکنی است که این روزها بحث جدایی‌اش از پرسپولیس مطرح شده است. البته برخلاف آنچه در برخی رسانه‌ها دیده شده این بازیکن خودش تمایل زیادی دارد در جمع سرخپوشان بماند اما مشکل این است که برانکو ایوانکوویچ در پست دفاع چپ به بازیکنی به مراتب با کیفیت‌تر از او و ربیع‌خواه نیاز دارد.

 

آرام‌طبع در مورد آینده خود در پرسپولیس و شایعات پیرامون خود گفت: «متاسفانه هر چه دلشان بخواهند در مورد من می‌نویسند. یک روز مرا در لیست مازاد قرار می‌دهند و روز دیگر اعلام می‌کنند صدای من درآمده است. حقیقت این است که تمایل زیادی دارم در پرسپولیس بمانم چرا که مطمئنم شرایطم در این تیم تغییر خواهد کرد. خیلی وقت است که دنبال یک فرصت هستم و امیدوارم تا نیم فصل این موقعیت در اختیار من قرار داده شود.»

 

برانکو نه تنها در مورد آرام طبع و بلکه در خصوص ادامه حضور چند بازیکن دیگر در تیمش تردید دارد و تا نیم فصل به آنها فرصت خواهد داد تا خواسته‌هایش را در تمرینات و بازی‌ها برآورده کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر