کد خبر: 65896
A

دنیای ورزش تورنتو نوشت:استقلالی‌ها مدت‌ها از ارقام سنگین قرارداد برانکو و پرسپولیس انتقاد می‌کردند اما حالا به نظر می‌رسد خیاط در کوزه افتاده است. رسانه‌های ایتالیایی از قرارداد یک میلیون و ششصد هزار یورویی نوشته بودند. در جلسات هیئت مدیره استقلال اما صحبت از هفتصد هزار یورو است. آن هم در حالی که شایعات ابتدایی از توافق ۳۰۰ هزار یورویی خبر داده بودند! ظاهرا قرار نیست قرارداد مرد ایتالیایی آشکار باشد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ دنیای ورزش تورنتو نوشت:استقلالی‌ها مدت‌ها از ارقام سنگین قرارداد برانکو و پرسپولیس انتقاد می‌کردند اما حالا به نظر می‌رسد خیاط در کوزه افتاده است.

سرمربی اسبق اینتر حالا سرمربی استقلال است! فکر کردن به واقعیت این خبر حتی برای خوش‌بین‌ترین هوادار استقلال هم غیرممکن بود اما حالا حقیقت دارد.

اما سرمربی ایتالیایی برای ماندن در ایران چقدر پول می‌خواهد؟ وقتی فرهاد مجیدی گفت به زودی درباره رابطه گران‌قیمت استراماچونی و استقلال افشاگری می‌کند، رسانه‌های ایتالیایی از قرارداد یک میلیون و ششصد هزار یورویی نوشته بودند. در جلسات هیئت مدیره استقلال اما صحبت از هفتصد هزار یورو است. آن هم در حالی که شایعات ابتدایی از توافق ۳۰۰ هزار یورویی خبر داده بودند! ظاهرا قرار نیست قرارداد مرد ایتالیایی آشکار باشد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر