کد خبر: 6711
A

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ظهر امروز پیگیری شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه خود را در غیاب هافبک-مهاجم مصدوم خود آغاز کردو دروازه‌بان ملی‌پوش سرخپوشان هم باپایان مرخصی که گرفته بود، در تمرین امروز حضور یافت.

سرخپوشان تمرین امروز خود را از ساعت 11 در سالن بدنسازی آغاز کردند. در این تمرین بیرانوند که به مرخصی رفته بود حضور داشت، سیدجلال حسینی هم که اختصاصی تمرینات را دنبال می‌کرد، امروز با تیم تمرین کرد. امید عالیشاه که از ناحیه مچ دست دچار شکستگی شده بود و کریم باقری در تمرین امروز غایب بودند.

بازیکنان پس از 30 دقیقه تمرین در سالن، راهی زمین چمن شدند تا تمرینات میدانی را آغاز کنند. در این مرحله دروازه‌بان‌ها جدا شدند و زیر نظر ایگور پانادیچ به تمرین پرداختند. دیگر بازیکنان هم به تمرینات سرعتی و عبور از موانع مشغول شدند.

بعد از حدود 15 دقیقه، تمرینات تاکتیکی آغاز شد که از جمله آنها حفظ توپ، پاس‌های یک ضرب، و دو ضرب در نیمی از زمین انجام شد. کرملا چعب، آقایی و محمدعلیپور هم در این زمان به دویدن دور زمین پرداختند.

بعد از این مرحله، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. مدافعان توسط برانکو تمرین داده شدند که نفراتی مثل؛ سیدجلال حسینی و محسن ربیع‌خواه بدون مشکل در این مرحله و سایر تمرینات شرکت داشتند. در جریان این تمرین بود که محسن مسلمان در یک برخورد فنی از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی مختصر شد. این آسیب‌دیدگی با توجه به اتفاق پیش آمده برای عالیشاه، در ابتدا باعث نگرانی شد اما وی پس از اقدامات پزشکی به جریان تمرین برگشت.

شبیه‌سازی بازی و تاکتیک‌های جابجایی نفرات و توپ در مرحله بعدی تمرین انجام شد و پس از آن بازی فوتبال در یک سوم زمین در دستور کار قرار گرفت.  تمرین سرخپوشان پس از نزدیک به دو ساعت، به پایان رسید ولی در خاتمه تمرین، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی، شهاب زاهدی و کرملا چعب به تمرین شوتزنی پرداختند در حالی که درویش‌وند هم درون دروازه ایستاده بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر