کد خبر: 68338
A

اولین برداشتی که از محتوای استعفای این مجری صداو سیما می توان متصور بود " توهم خود بزرگ بینی این مجری سابق است " در متن استعفا کاملاً مشخص است که هدف از گماردنش در یک معاونت جدید با بودجه جدید در باشگاه استقلال همه چیز بوده جز ورزش و موفقیت باشگاه ! حتی در توهم بوده که دولتمردان کارشان را زمین گذاشته و برایش تلفن به دست شده اند!

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ وحید ایمانی معاون جدید باشگاه استقلال که با عنوان معاونت فرهنگی و امور رسانه از سه روز پیش در این باشگاه منصوب شده بود، از این سمت استعفا داد.

معاون مستعفی باشگاه استقلال در حالی با گذشت تنها سه روز از عمر کاری اش اعلام استعفا کرد که عامل آن را درخواست (فشار) دولت بر مدیر باشگاه عنوان کرد. ایمانی بعد از خطیر دومین معاون مستعفی باشگاه استقلال در روزهای اخیر است که این نشان از بازار داغ استعفای معاونین در این باشگاه می دهد.

متن استعفای وی به این شرح است:

«جناب آقای دکتر فتحی

مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال

سلام علیکم؛

احتراما پیش از هر مطلبی از حسن اعتماد حضرتعالی به این جانب سپاسگزارم و به خوبی مطلعم که سه روز گذشته، روزهای پر حاشیه ای برای شما بوده است. بنا به درخواست حضرتعالی که یقیناً این امر از سوی مجموعه دولت به شما تحمیل شده، استعفای خود از معاونت فرهنگی و امور رسانه ای باشگاه استقلال را تقدیم می‌کنم.

این مدت کوتاه مسئولیتم، تجربه ای بزرگ به تجارب مدیریتی گذشته ام افزود و آن اینکه در ورزش کشور ما، مقوله فرهنگ هیچ جایگاهی ندارد و این خلل نه به باشگاهها مربوط بوده و نه به فدراسیون ها؛ و منشا بزرگتری در مدیریت کلان ورزش کشور دارد. وقتی مدیر کلان ورزش کشور از اخلاق و منش پهلوانی بدور باشد پس یقیناً و به طبع آن فرهنگ و اخلاق هیچ وقت به ورزش و استادیوم های ما راه نخواهد یافت.

و نکته دیگر آنکه، در سه روز گذشته تازه فهمیدم که چرا هواداران عزیز استقلال این همه از دولت تدبیر و امید ناراحت و نالانند! سه روز است که نیمی از دولتمردان، از آشنایان و ظریفان و واعظان و یادگار یادگاران، امور مملکت را رها کرده اند و تلفن به دست، در تلاش برای استغفا دادن وحید ایمانی هستند.

حاشا و کلا به این عزم راسخ که اگر این عزم در امور اداره کشور مخصوصاً معیشت مردم و اقتصاد کشور هم وجود داشت، کشوری گلستان داشتیم! و یقین حاصل کردم که تا زمانی که این دولت بر مسند اجرایی کشور حاکم است، باشگاه مظلوم استقلال و هواداران مظلوم تر آن روی شادی و قهرمانی را نخواهند دید.

و  خدای بزرگ را شاکرم که در طول عمر رسانه ای ام آنقدر اثر گذار بوده ام که در کمپین برکناریم در فضای مجازی، از ضد انقلاب و سلطنت طلب و مجاهدین تا لیبرالها و اصلاح طلبان و فتنه گران همه هم قسم می شوند تا یک فرزند انقلاب با تفکر انقلابی را حذف کنند و این یعنی پیروزی!

و در انتها دست تمام هواداران با تعصب و عزیز  این باشگاه بزرگ که در این چند روز، حقیر را مورد لطف و محبت خود قرار دادند را به گرمی می فشارم و مجدداً در فصل پیش رو کنار آنها خواهم نشست و باهم تیم محبوبمان را تشویق خواهیم کرد.

جناب آقای دکتر فتحی مجدداً از همه تلاش و مذاکراتی که با مجموعه دولت برای کاهش فشارها و ادامه همکاری من با باشگاه داشتید، ممنون و سپاسگزارم و برایتان آرزوی موفقیت و عزت روز افزون دارم.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

موجیم که آسودگی ما عدم ماست

برادر کوچک شما

وحید ایمانی»

به گزارش دیده بان ایران ؛ اولین برداشتی که از محتوای استعفای  این مجری صداو سیما می توان متصور بود " توهم خود بزرگ بینی این مجری سابق است " در متن استعفا کاملاً مشخص است که هدف از گماردنش در یک معاونت جدید با بودجه جدید در باشگاه استقلال همه چیز بوده جز ورزش و موفقیت باشگاه ! حتی در توهم بوده که  دولتمردان  کارشان را زمین گذاشته و برایش تلفن به دست شده اند!

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر