کد خبر: 69274
A

وحید ایمانی خبرنگار سابق صدا و سیما و همچنین مدیر سایت شهر وابسته به اصول گرایان که به تازگی به عنوان مدیر روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر انتخاب شده در اقدامی عجیب در توئیتر خود عنوان معاون سابق فرهنگی و امور رسانه ای باشگاه استقلال را قید کرده است. این در حالی است که ایمانی پس از معرفی به عنوان معاون فرهنگی باشگاه استقلال از سوی امیر حسبین فتحی بلافاصله با واکنش هواداران این باشگاه و فشار رسانه ای مردم در شبکه های اجتماعی برکنار شد و در مجموع حتی توفیق یک روزنشستن بر روی صندلی معاونت این باشگاه را در کارنامه خود نداشته است.

به گزارش سایت خبری دیده بان ایران ؛ وحید ایمانی خبرنگار سابق صدا و سیما و همچنین مدیر سایت شهر وابسته به اصول گرایان که به تازگی به عنوان مدیر روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر  انتخاب شده در اقدامی عجیب در توئیتر خود عنوان معاون سابق فرهنگی و امور رسانه ای باشگاه استقلال را قید کرده است. 

این در حالی است که ایمانی پس از معرفی به عنوان معاون فرهنگی باشگاه استقلال از سوی امیر حسبین فتحی بلافاصله با واکنش هواداران این باشگاه و فشار رسانه ای مردم در شبکه های اجتماعی برکنار شد و در مجموع حتی توفیق یک روزنشستن بر روی صندلی معاونت این باشگاه را در کارنامه خود نداشته است. 

بیشتر بخوانید : معاون جدید باشگاه استقلال با سه روز سابقه کاری استعفا کرد/ متن کامل استعفای ایمانی

photo_2019-08-17_11-00-11

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر