کد خبر: 70872
A

فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس می‌گوید شهرت، زندگی او را خسته‌کننده کرده است و می‌خواهد دوباره آزاد باشد.

به گزارش دیده بان ایران، کریستیانو رونالدو در گفت‌وگو با پیرس مورگان، مجری سرشناس انگلیسی شبکه تلویزیونی «آی‌ تی‌وی» گفت: کریستیانو رونالدو بودن، خسته‌کننده است. بخشی از رونالدو بودن شگفت‌انگیز است، مشهور بودن یعنی در صفحه اول روزنامه‌ها و تلویزیون بودن اما پس از ۱۵ سال، پس از این همه مدت کمی حریم خصوصی می‌خواهم. در ۱۰ سال اخیر حریم خصوصی‌ام به کلی از بین رفته است. نمی‌توانم با بچه‌هایم حتی به پارک بروم. اگر به آنجا بروم، مردم دورمان می‌ریزند که این باعث می‌شود خودم، نامزد و بچه‌هایم عصبی ‌شویم. در چنین شرایطی هم وقتی بیرون از خانه هستید، نمی‌توانید خودتان باشید. واقعاً خسته‌کننده است و می‌خواهم دوباره آزاد باشم.  

رونالدو که تاکنون به عناوین متعددی همچون پنج توپ طلا و دو جایزه The Best فیفا دست یافته، با اشاره به اینکه در سن ۳۴ سالگی هنوز هم تشنه کسب موفقیت‌هایی بیشتر است، اظهار داشت: همچنان به پیروزی و موفقیت فکر می‌کنم. من برای رسیدن به این هدف سخت تلاش می‌کنم و استعداد به تنهایی کافی نیست. من به پیروزی و کسب موفقیت اعتیاد دارم. در ضمن من دنبال رکوردها نیستم و این رکوردها هستند که دنبال من هستند.

فوق‌ستاره آرژانتینی یوونتوس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا یادآور شد: خیلی از مردم از اینکه من با مسی در مراسم یوفا صحبت کردم، متعجب شده بودند اما رابطه من با لیونل خوب است. رابطه ما با هم دوستانه و صمیمی نیست اما ۱۵ سال است که بالاترین صحنه فوتبال جهان را با یکدیگر سهیم شده‌ایم. مسی سبب شد من بازیکن بهتری شوم و در مقابل من هم باعث شدم تا لئو بازیکن بهتری شود.

وی درباره مقایسه بهترین گل دوران حرفه‌ای‌اش که با ضربه برگردان وارد دروازه یوونتوس کرد با زندگی‌ با نامزدش، گفت: (باخنده) هیچ چیز قابل مقایسه با جورجینا نیست. سال‌ها تلاش کردم تا چنین گلی بزنم. تا کنون در حدود ۷۰۰ گل به ثمر رسانده‌ام اما پیش از بازی با یوونتوس هرگز موفق به زدن چنین گلی نشده بودم. سرانجام موفق به زدن گل برگردان با جهشی زیبا شدم. شیوه به ثمر رساندن گل، مقابل جان‌لوئیجی بوفون و یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا، زیبا بود.

رونالدو همچنین درباره اینکه آرسن ونگر، سرمربی پیشین توپچی‌های لندن گفته بود کریس پیش از رفتن به منچستریونایتد در آستانه پیوستن به آرسنال بود، تأکید کرد: بله این موضوع حقیقت دارد. من جداً به آرسنال خیلی نزدیک بودم و تنها یک گام تا پیوستن به این تیم فاصله داشتم. باید از آرسنالی‌ها بابت اینکه به آنها ملحق نشدم، عذرخواهی کنم. این انتقال عملی نشد اما از تلاش آنها و به خصوص تلاش آرسن ونگر برای جذبم تقدیر می‌کنم. خب فوتبال اینطور است که نمی‌دانید قرار است در ادامه کجا بازی کنید و زندگی هم اینطور است. آرسنال اما باشگاه شگفت‌انگیزی است و شما (پیرس مورگان) هم طرفدارش هستید و حالا از یوونتوس حمایت می‌کنید.  / تسنیم

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر