کد خبر: 7296
A
کاراته قهرمانی آسیا - اندونزی؛

روز سوم و پایانی پانزدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی رده های سنی آسیا با کسب دو نشان طلا و برنز و حذف دو کاراته‌کای دیگر کشورمان در اندونزی آغاز شد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، در ادامه این دوره از رقابتها که از روز جمعه پنجم آذرماه با حضور بیش از ۴۰۰ کاراته کا از ۲۴ کشور به میزبانی اندونزی در شهر «ماساکار» آغاز شده کاراته کاهای کشورمان در مبارزات نوبت صبح امروز موفق به کسب یک نشان طلا و یک برنز شدند. 

زهره برزگر کاراته کای وزن ۵۵- کیلوگرم تیم زیر ۲۱ سال کشورمان که سال گذشته مدال طلای جهان را کسب کرده بود، با برتری مقابل رقبایی از اردن، ژاپن، تایلند و چین تایپه موفق به کسب مدال طلا شد.

ضمن اینکه علی مسکینی در وزن ۵۵- کیلوگرم بعد از برتری مقابل کاراته کاهایی از عراق و چین، به عربستان باخت و در گروه بازنده ها نیز با دلیل حاضر نشدن نماینده نپال به نشان برنز دست پیدا کرد. 

فائزه چیذری در وزن ۵۰- کیلوگرم به امارات باخت و حذف شد. امیررضا میرزایی هم بعد از دو پیروزی مقابل رقبایی از ماکائو و تاجیکستان، با دو شکست متوالی برابر عربستان و ژاپن از دور رقابتها کنار رفت. 

در رقابتهای قهرمانی آسیا تیم اعزامی کشورمان تاکنون موفق به کسب چهار مدال طلا توسط آرش علی نژاد، محمدرضا گیلان پور، مبینا حیدری و نوید محمدی، سه مدال نقره توسط فاطمه صادقی، لیلا برجعلی و آتوسا رضایی و ۱۳ نشان برنز توسط کاتای تیمی مردان و زنان، مجید نیکوهمت، حمیدرضا نجاتی، مجتبی محمدی، مهدی قراری زاده، یگانه شهپری، شقایق واحدی، حسین صالحی پور، مرتضی نعمتی، مهرداد مستحسن، سارا بهمن یار و امیررضا میرزایی شده است.

امیربهادر تدین، آرزو نعمتی، مجتبی شهگل، علیرضا خمسه، شبنم واحدی،علی زند، پوریا همایون، عارفه طهماسبی، امیرخوش رفتار، فائزه چیذری و امیررضا میرزیایی هم از دور مسابقات حذف شدند. 

رقابتهای کاراته رده های سنی قهرمانی آسیا عصر امروز در شهر «ماساکار» اندونزی به پایان می رسد. 

منبع: مهر

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر