کد خبر: 7430
A
رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان؛

سهیل واحدی ملی پوش کشورمان با پیروزی در مقابل حریفی از ایرلند شمالی راهی فینال رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، مرحله نیمه نهایی رقابت‌های اسنوکر قهرمانی جهان برگزار شد و طی آن سهیل واحدی در یک دیدار نزدیک و نفس گیر موفق شد با نتیجه 7 بر 6 در مقابل Declan Brennan از ایرلند شمالی به پیروزی دست یابد و راهی فینال این رقابت ها شود. وی امشب در فینال رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان به مصاف Andrew Pagett از کشور ولز خواهد رفت.

حریف فینال واحدی در مرحله نیمه نهایی موفق شد پانکاج ادوانی حریف قدر هندی که سابقه چندین دوره قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد را با نتیجه 7 بر 2 شکست دهد. واحدی برای رسیدن به فینال رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان موفق به کسب 9 پیروزی مقابل حریفانی از کشورهای آلبانی، ایسلند، ژاپن، پاکستان، لهستان، اسکاتلند، آلمان، ایرلند و ایرلند شمالی شده است.

تیم ملی اسنوکر ایران با ترکیب سهیل واحدی، امیر سرخوش، آرمان دیناروند و حامد ذره دوست در بخش آقایان در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان شرکت کرد که تمامی بازیکنان موفق شدند از مرحله گروهی صعود کنند و وارد مرحله تک حذفی شوند. آرمان دیناروند در مرحله یک شانزدهم پایانی با شکست در مقابل حریفی از افغانستان از دور رقابت ها خارج شد.

در مرحله یک هشتم پایانی امیر سرخوش و حامد ذره دوست در مقابل یکدیگر قرار گرفتند و حامد ذره دوست همراه با سهیل واحدی با کسب پیروزی در مقابل حریفان خود موفق به صعود در مرحله یک چهارم پایانی شدند و در این مرحله سهیل واحدی موفق به صعود در مرحله نیمه نهایی و در نهایت فینال شد.
 
پیش از این شرکت کنندگان ایران در  در بخش بانوان و پیشکسوتان رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان موفق به صعود در مرحله حذفی نشدند و از دور رقابت ها کنار رفتند. رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان 29 آبان ماه در بخش آقایان ، پیشکسوتان، و بانوان به میزبانی کشور قطر آغاز شد و امروز با معرفی قهرمان به پایان می رسد.
 
تیم ایران با ترکیب سهیل واحدی، امیر سرخوش، حامد ذره دوست و آرمان دیناروند در بخش آقایان، اکرم محمدی در بخش بانوان و جهانگیر حبیب زاده دهکردی، علی بصیری در بخش پیشکسوتان به سرمربیگری کامران شهلا  در رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان شرکت کرده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر