کد خبر: 7448
A

در سانحه سقوط هواپیمای کاروان تیم فوتبال چاپوئنسه برزیل یکی از بازیکنان سابق صبای قم هم جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، در فهرست منتشر شده از مسافران کاروان اعزامی باشگاه چاپوئنسه به دیدار رفت فینال جام آمریکای جنوبی که یک رده پایین تر از جام لیبرتادورس محسوب می شود، نام فیلیپه ماچادو، هافبک دفاعی برزیلی فصل گذشته صبای قم نیز دیده می شود.

این بازیکن برزیلی فصل گذشته به تیم صبای قم پیوست و در 28 بازی برای این تیم در لیگ برتر به میدان رفت و در نهایت هم به خاطر مشکلات مالی قراردادش را فسخ و به برزیل بازگشت و در ابتدای سال 2016 به چاپوئنسه پیوست و با این تیم در رقابت های جام آمریکای جنوبی و داخلی به میدان رفت او 28 بار در ترکیب قرار گرفت.

ماچادو برزیلی در پست تخصصی دفاع، بازی های خیلی خوبی از خود در ترکیب صبا به نمایش گذاشت اما بعد از این که نتوانست از نظر مالی با صبا به توافق برسد، قراردادش را فسخ کرد تا ضربه بدی به این تیم و علی دایی وارد شود.

روزنامه گلوبوی برزیل که پوشش کاملی روی این ماجرا دارد ، در فهرستی که از اعضای تیم چاپوئنسا منتشر کرده نام فیلیپه ماچادو را در بین مسافران قرار داده است .احتمال زنده ماندن این بازیکن که با تازگی صاحب فرزند نیز شده است، هنوز روشن نیست کما اینکه هنوز از تعداد قربانیان این حادثه خبری مخابره نشده است.

01160038

01160039

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر