کد خبر: 76031
A

خبرهایی مبنی بر مذاکره باشگاه تراکتور برای جذب «یوما سوزوکی» مهاجم تیم ملی ژاپن و باشگاه سنت ترویدن بلژیک مطرح شده است. گفته می‌شود این باشگاه برای نقل و انتقالات زمستانی یوما سوزوکی مهاجم تیم ملی فوتبال ژاپن را مدنظر دارد که در حال حاضر در تیم سنت ترویدن بلژیک بازی می‌کند. سوزوکی سابقه بازی در تیم کاشیما ژاپن را هم دارد، ولی طبق اخبار غیررسمی، وی علاقه‌ای به بازی در ایران از خود نشان نداده است. گفته می‌شود پیشنهاد تراکتور به این بازیکن ۶ میلیون یورو بوده است! تراکتور در حال حاضر «یوکیا سوگیتا» بازیکن ژاپنی را در اختیار دارد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ خبرهایی مبنی بر مذاکره باشگاه تراکتور برای جذب «یوما سوزوکی» مهاجم تیم ملی ژاپن و باشگاه سنت ترویدن بلژیک مطرح شده است.

 تیم فوتبال تراکتور در حالی وارد نقل و انتقالات نیم فصل می‌شود که فردا یک بازی معوقه با تیم پیکان دارد. هدایت این تیم موقتا بر عهده ساکت الهامی است.

گفته می‌شود این باشگاه برای نقل و انتقالات زمستانی یوما سوزوکی مهاجم تیم ملی فوتبال ژاپن را مدنظر دارد که در حال حاضر در تیم سنت ترویدن بلژیک بازی می‌کند. سوزوکی سابقه بازی در تیم کاشیما ژاپن را هم دارد، ولی طبق اخبار غیررسمی، وی علاقه‌ای به بازی در ایران از خود نشان نداده است.

گفته می‌شود پیشنهاد تراکتور به این بازیکن ۶ میلیون یورو بوده است!

تراکتور در حال حاضر «یوکیا سوگیتا» بازیکن ژاپنی را در اختیار دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر