کد خبر: 77996
A

همان طور که مسئولان فدراسیون فوتبال وعده داده بودند به نظر می رسد سرانجام نام سرمربی جدید تیم ملی تا اوایل هفته آتی به صورت رسمی اعلام شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ با گذشت چند ماه هنوز سردرگمی ها در خصوص نیمکت رهبری ایران بعد از کنار رفتن مارک ویلموتس ادامه دارد. گمانه زنی ها در خصوص گزینه داخلی و خارجی برای هفته ها همه افکار را متمرکز خود کرد تا این که چند روز پیش علوی روابط عمومی فدراسیون فوتبال از جمع بندی نهایی هیات رئیسه فدراسیون برای استفاده از یک مربی ارزشمند داخلی روی نیمکت خبر داد.

در شرایطی که دو نام یعنی علی دایی و امیر قلعه نویی بیشتر از هر نام دیگری به عنوان گزینه های اصلی هدایت تیم ملی بر سر زبان ها افتاد فدراسیون فوتبال تاکید کرد با جمع بندی نهایی در این خصوص بدون این که بخواهد نامی به زبان بیاورد تا هفته آتی به صورت رسمی سرمربی جدید ایران را منصوب و معرفی خواهد کرد، اتفاقی که به نظر می رسد موعد نهایی آن یکشنبه آتی باشد.

 

بنا به گفته یکی از نزدیکان فدراسیون فوتبال رونمایی از سرمربی داخلی تیم ملی تا یکشنبه آینده و با اتمام بازی های هفته هجدهم لیگ برتر انجام خواهد شد. این موعد زمانی از آن جهت در دستور کار قرار گرفته که گفته می شود روز شنبه جلسه مهمی در فدراسیون فوتبال برگزار و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه پایان بخش تردیدها و شبهات موجود در معرفی سرمربی جدید خواهد بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر