کد خبر: 7833
A

مهاجم تیم فوتبال هیرنوین گفت: به داور بازی‌مان برابر ایگلز گفتم اگر گل سوم را هم بزنم توپ را برای خودم بر می‌دارم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، تیم هیرنوین شب گذشته (شنبه) با گل‌های دقایق 20 و 27 رضا قوچان‌نژاد و 45 کوبایاشی در زمین تیم انتهای جدولی ایگلز با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و با 26 امتیاز در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی اردویژه هلند قرار گرفت.

رضا قوچان‌نژاد با به ثمر رساندن دو گل بهترین بازیکن میدان بود و حالا ارزشمندترین مهاجم هیرنوین در 15 هفته اخیر اردو ویژه هلند محسوب می‌شود. این ملی‌پوش ایرانی در مصاحبه با سایت نیس هلند پس از پیروزی برابر ایگلز گفت: در بین دو نیمه به داور گفتم اگر گل سوم را هم بزنم خودتان می‌دانید چه اتفاقی می‌افتد. توپ بازی برای من خواهد بود. داور هم که می‌دانست چه می‌گویم به من گفت: باشد. عالی است.

وی ادامه داد: ما در هر بازی به دنبال تعداد گل بیشتری با تمام توان هستیم. اگر دو گل بزنیم می‌خواهیم سومی را به ثمر برسانیم و شادتر شویم. هیرنوین هفته گذشته در بازی برابر آژاکس آمستردام عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت، اما در بازی با ایگلز به خصوص در نیمه اول در فرم ایده‌آل خود قرار گرفتیم. فکر می‌کنم در 10 دقیقه اول بازی را به کنترل خود در آوردیم و فرصت‌های گلزنی خوبی هم داشتیم. این روند خوب بازی را باید در هفته آینده نیز حفظ کنیم.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر